Android Q, Google'ın Kronik Sorununu Hatırlatıyor

Nasıl bir Android deneyimi yaşayacağınız, sahip olduğunuz telefona göre değişiklik gösterebilir. Bu durum Android Q'da daha beta sürümü yüklerken kendini gösteriyor.


Android işletim sisteminin sahibi olan Google, mobil işletim sisteminin yeni sürümü olan Android Q için bir değişiklik gerçekleştirerek Android Q beta sürümünü 21 farklı akıllı telefon için erişilebilir hale getirdi. Bu durum, kullanıcılar tarafından olumlu karşılansa Android’in en büyük problemlerinden birini de bir kez daha ortaya çıkarmış oldu.

Google, 21 farklı akıllı telefon için Android Q beta sürümü yayınlamış olsa da Android Q betayı nasıl elde edeceğiniz, hangi telefona sahip olduğunuzla ilgili olarak değişiklik gösteriyor. Örneğin Essential Phone’a sahipseniz uygulama mağazasına gidip basit bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Eğer bir OnePlus ya da Asus akıllı telefona Android Q beta yüklemek istiyorsanız Android Q betanın imaj dosyalarını manuel olarak cihazınıza yüklemelisiniz. Keza LG ve Oppo da daha manuel bir yükleme öneriyor. Dolayısı ile Android Q’daki deneyiminiz, daha yükleme sırasında bile cihazdan cihaza değişiklik gösteriyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Bulut Tabanlı Oyun Servisi Google Stadia 19 Kasım'da Geliyor
Bulut Tabanlı Oyun Servisi Google Stadia 19 Kasım'da Geliyor

Google’ın bulut tabanlı oyun servisi Google Stadia, 19 Kasım'da geliyor! ABD’li teknoloji devinin donanım şefi Rick Osterloh, kullanıcıların TV'lerinde, dizüstü bilgisayarlarında ve...

AMD, Ryzen 9 3950X ile Intel'e Toz Yutturdu
AMD, Ryzen 9 3950X ile Intel'e Toz Yutturdu

AMD’nin Ryzen 9 3950X işlemcisi henüz çıkmadı ancak çeşitli platformlardaki değerlendirme puanları ortaya çıktı. Sonuçlar, AMD için işlerin iyi gittiğini gösterirken Intel için...

Plants vs. Zombies'in Yeni Oyunu Duyuruldu
Plants vs. Zombies'in Yeni Oyunu Duyuruldu

PopCap oyun stüdyoları, Plants vs. Zombies’in yeni oyunu olan Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville’i duyurdu. Garden Warfare serisinin yeni oyunu olan Battle for Neighborville, bugün...