Fortnite'ın Android Sürümü, Epic Games Uygulamasıyla Değişti

Fortnite'ın Android Sürümü, Epic Games Uygulamasıyla Değişti

Epic Games, Android platformu için geliştirdiği Fortnite Yükleyici uygulamasını güncelledi. Oyunseverler artık, Fortnite Yükleyici uygulaması yerine Epic Games'in mobil uygulamasını indiriyorlar ve bu uygulama aracılığıyla Fortnite'a erişiyorlar.


Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, neredeyse tüm platformlar üzerinden erişilebiliyor. Oyunseverler bu oyunu; Android, iOS, PC ve oyun konsolları gibi platformlar üzerinden oynayabiliyorlar. Ancak bundan sonra Android kullanıcıları, daha farklı bir Fortnite deneyimi yaşayacaklar. Epic Games, Fortnite'ın Android erişim uygulamasının değiştirildiğini açıkladı.

Aslına bakacak olursak bu değişiklikler herhangi bir olağanüstülük içermiyor. Ancak bundan sonra oyunseverler, Fortnite Yükleyici uygulamasını değil Epic Games uygulamasını görecekler. Ayrıca uygulamanın logosu da bu bağlamda değiştirilmiş durumda. Dilerseniz şimdi, uygulamanın yeni logosunun nasıl göründüğüne bakalım.

fortnite

Şöyle ki bu yeni görünüm, oyunseverlere Fortnite'ı sanki bilgisayarda oynuyormuş havası katacak. Bilindiği üzere Epic Games'in bir masaüstü uygulaması bulunuyor ve Fortnite'a bu uygulama aracılığıyla giriş yapılabiliyor. Epic Games şimdi de Android platformu için benzer bir uygulamayı hayata sokuyor gibi görünüyor.

Epic Games, Fortnite'ı Google Play Store üzerinden sunmuyor. Hatta Epic Games'in bu kararı bir dönem çokça eleştirilmişti. Oyunseverler, Android platformuna Fortnite'ı yüklemek için burada bulunan bağlantıya erişiyorlar, bu bağlantıda bulunan QR kodu okutuyorlar ve uygulamayı telefonlarına indiriyorlardı. İndirdikleri Fortnite Yükleyici uygulaması, Fortnite'ı indirdiyordu. Ancak artık bu bağlantıya gidildiğinde artık Fortnite Yükleyici değil, Epic Games'in uygulaması indiriliyor. 

Fortnite

Aslına bakacak olursak şirket bir süredir, Android platformuna Epic Games Store'u getirmek için uğraşıyor. Fortnite'la ilgili olarak yaşanan bu gelişme de Epic Games'in bu konuda bir hayli yol kat ettiğinin bir göstergesi. Anlaşılan o ki kısa bir süre sonra Epic Games Store, Android platformu için hazırlanmış olacak.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Steam Kullanıcılarının Cüzdanlarını Boşaltan Büyük Tehlike
Steam Kullanıcılarının Cüzdanlarını Boşaltan Büyük Tehlike

Steam üzerinden ulaştığınız online oyunların sayısı bir hayli fazla. Bu oyunların içerisinde de gerçek parayla alabileceğiniz değerli ekipman ve eşyalar bulunuyor. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi bu ...

Facebook, Platformdaki 'Irkçı' İçeriklere Karşı Savaş Açtı
Facebook, Platformdaki 'Irkçı' İçeriklere Karşı Savaş Açtı

Son dönemde internet ortamında oldukça artan ırkçı ve ayrımcı söylemler; Facebook ve diğer sosyal medya platformlarını da harekete geçirdi. Facebook, dün yaptığı açıklamayla platformdaki ırkçılığı ve ...

Flappy Bird, Hala En İyi Mobil Oyun
Flappy Bird, Hala En İyi Mobil Oyun

Flappy Bird yayınlanalı neredeyse 5 yıllık bir süre oldu. Oyun şu anda resmi olarak uygulama mağazalarında bulunmuyor ancak Flappy Royale adlı battle royal oyunu, Flappy Bird'ün başarısını sürdürmeye ...