Fortnite'ın Android Sürümü, Epic Games Uygulamasıyla Değişti

Fortnite'ın Android Sürümü, Epic Games Uygulamasıyla Değişti

Epic Games, Android platformu için geliştirdiği Fortnite Yükleyici uygulamasını güncelledi. Oyunseverler artık, Fortnite Yükleyici uygulaması yerine Epic Games'in mobil uygulamasını indiriyorlar ve bu uygulama aracılığıyla Fortnite'a erişiyorlar.


Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, neredeyse tüm platformlar üzerinden erişilebiliyor. Oyunseverler bu oyunu; Android, iOS, PC ve oyun konsolları gibi platformlar üzerinden oynayabiliyorlar. Ancak bundan sonra Android kullanıcıları, daha farklı bir Fortnite deneyimi yaşayacaklar. Epic Games, Fortnite'ın Android erişim uygulamasının değiştirildiğini açıkladı.

Aslına bakacak olursak bu değişiklikler herhangi bir olağanüstülük içermiyor. Ancak bundan sonra oyunseverler, Fortnite Yükleyici uygulamasını değil Epic Games uygulamasını görecekler. Ayrıca uygulamanın logosu da bu bağlamda değiştirilmiş durumda. Dilerseniz şimdi, uygulamanın yeni logosunun nasıl göründüğüne bakalım.

fortnite

Şöyle ki bu yeni görünüm, oyunseverlere Fortnite'ı sanki bilgisayarda oynuyormuş havası katacak. Bilindiği üzere Epic Games'in bir masaüstü uygulaması bulunuyor ve Fortnite'a bu uygulama aracılığıyla giriş yapılabiliyor. Epic Games şimdi de Android platformu için benzer bir uygulamayı hayata sokuyor gibi görünüyor.

Epic Games, Fortnite'ı Google Play Store üzerinden sunmuyor. Hatta Epic Games'in bu kararı bir dönem çokça eleştirilmişti. Oyunseverler, Android platformuna Fortnite'ı yüklemek için burada bulunan bağlantıya erişiyorlar, bu bağlantıda bulunan QR kodu okutuyorlar ve uygulamayı telefonlarına indiriyorlardı. İndirdikleri Fortnite Yükleyici uygulaması, Fortnite'ı indirdiyordu. Ancak artık bu bağlantıya gidildiğinde artık Fortnite Yükleyici değil, Epic Games'in uygulaması indiriliyor. 

Fortnite

Aslına bakacak olursak şirket bir süredir, Android platformuna Epic Games Store'u getirmek için uğraşıyor. Fortnite'la ilgili olarak yaşanan bu gelişme de Epic Games'in bu konuda bir hayli yol kat ettiğinin bir göstergesi. Anlaşılan o ki kısa bir süre sonra Epic Games Store, Android platformu için hazırlanmış olacak.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Yapay Zeka, Eski Bilimsel Makalelerden Yeni Bir Keşif Yaptı
Yapay Zeka, Eski Bilimsel Makalelerden Yeni Bir Keşif Yaptı

İnsanlık olarak bilimsel çalışmalarla pek çok keşif gerçekleştiriyoruz. Fakat yapay zekaya göre bazı keşifler 'yapılmış olmasına rağmen gözümüzden kaçabiliyor. Zira yapay zeka, geçmişte yayınlanmış bi...

Huawei, Ağır Çekim Video Modunun Yeteneklerini Anlattı
Huawei, Ağır Çekim Video Modunun Yeteneklerini Anlattı

Huawei’nin yeni amiral gemisi Mate 30 Pro’nun ağır çekim modu, piyasada olan diğer akıllı telefonların çok çok önünde. Mate 30 Pro’nun ağır çekim modunu geliştiren ekip, bu modun nasıl çalıştığını açı...

NewsGuard Eklentisi, Daily Mail'i Hedef Aldı
NewsGuard Eklentisi, Daily Mail'i Hedef Aldı

Microsoft'un internet tarayıcısında yer alan bir eklenti, Mail Online okurlarına siteye girdiklerinde, sitenin haberlerine güvenmemeleri gerektiğini belirten bir uyarı yazısı gösteriyor. ...