Fear The Wolves Yayınlandı: İlk Hafta Ücretsiz Olacak

Fear The Wolves Yayınlandı: İlk Hafta Ücretsiz Olacak

Vostok Games tarafından bugün Steam üzerinden yayınlanan Fear The Wolves, oyuncuların haritadaki kurtlardan kaçarak hayatta kalacakları yeni bir oyun türü vadediyor. 12 Şubat'a kadar ücretsiz olarak denenebilecek olan Fear The Wolves, bu süreç içerisinde %50 indirimli olarak satın alınabilecek.


Vostok Games tarafından geliştirilen Fear The Wolves, bugün itibariyle yayınlandı. Bu sabah oyuncuların beğenisine sunulan oyun, 12 Şubat'a kadar ücretsiz olarak denenebilecek.

12 Şubat'a kadar sürecek bu deneme haftası içerisinde oyunu satın almak isteyen oyuncular da oyuna %50 indirimle sahip olabilecekler. Bu sayede, oyunu deneyip beğenirseniz yarı fiyatına sahip olabileceksiniz.

Fear The Wolves, bir battle royale oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular harita içerisinde onları avlamaya çalışan kurtlardan kaçarak hayatta kalmaya çalışacaklar. Oyunun temelinde her takımda iki kişi yer alıyor ancak oyuncular dilediklerinde tek başlarına da oyuna dahil olabiliyorlar.

Günümüzde birçok battle royale oyunu oyuncuların beğenisine sunuluyor. Peki, Fear The Wolves'un farkı nedir? Sıra dışı konseptinin dışında, Fear The Wolves'da her oyun öncesi oyuncuların seçebileceği bir dinamik hava değişikliği sistemi de yer alıyor. Eğer ilginizi çektiyse oyunun yayınlanmış resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Xiaomi'den Yüz Bakımınızı Kolaylaştıracak Buluş: inFace
Xiaomi'den Yüz Bakımınızı Kolaylaştıracak Buluş: inFace

Yüzünüzün temizliğini çok daha kolay hale getirecek Xiaomi inFace sayesinde cildinizdeki tüm gözeneklerden ve ölü derilerden kurtulun. ...

Oyuncular, Neden Pahalı Klavye Satın Alıyorlar?
Oyuncular, Neden Pahalı Klavye Satın Alıyorlar?

Oyuncu ekipmanlarına olan ilgi oldukça yoğun ve oyuncuların özel ilgi gösterdiği donanımlar arasında klavyeler en başlarda geliyor. Peki insanlar neden pahalı klavyeler alıyorlar? ...

Office 365, Artık Mac App Store'da İndirilebilir Durumda
Office 365, Artık Mac App Store'da İndirilebilir Durumda

Mac üzerinden Office uygulamalarını kullanabilmek isteyenler için harika haberler geldi. Microsoft, App Store'da uygulamaları ilk defa satışa çıkardı. ...