Fear The Wolves Yayınlandı: İlk Hafta Ücretsiz Olacak

Fear The Wolves Yayınlandı: İlk Hafta Ücretsiz Olacak

Vostok Games tarafından bugün Steam üzerinden yayınlanan Fear The Wolves, oyuncuların haritadaki kurtlardan kaçarak hayatta kalacakları yeni bir oyun türü vadediyor. 12 Şubat'a kadar ücretsiz olarak denenebilecek olan Fear The Wolves, bu süreç içerisinde %50 indirimli olarak satın alınabilecek.


Vostok Games tarafından geliştirilen Fear The Wolves, bugün itibariyle yayınlandı. Bu sabah oyuncuların beğenisine sunulan oyun, 12 Şubat'a kadar ücretsiz olarak denenebilecek.

12 Şubat'a kadar sürecek bu deneme haftası içerisinde oyunu satın almak isteyen oyuncular da oyuna %50 indirimle sahip olabilecekler. Bu sayede, oyunu deneyip beğenirseniz yarı fiyatına sahip olabileceksiniz.

Fear The Wolves, bir battle royale oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular harita içerisinde onları avlamaya çalışan kurtlardan kaçarak hayatta kalmaya çalışacaklar. Oyunun temelinde her takımda iki kişi yer alıyor ancak oyuncular dilediklerinde tek başlarına da oyuna dahil olabiliyorlar.

Günümüzde birçok battle royale oyunu oyuncuların beğenisine sunuluyor. Peki, Fear The Wolves'un farkı nedir? Sıra dışı konseptinin dışında, Fear The Wolves'da her oyun öncesi oyuncuların seçebileceği bir dinamik hava değişikliği sistemi de yer alıyor. Eğer ilginizi çektiyse oyunun yayınlanmış resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama

Apple, bu yıl da sevgililer gününü unutmadı. Teknoloji devi kullanıcılarını sevindirecek bir indirime imza atarak normalde ücretli olan 6 uygulamayı ücretsiz olarak kullanıma sundu. Kısa bir süre indi...

Amazon, Netflix Benzeri Bir Oyun Yayın Servisi Kurabilir
Amazon, Netflix Benzeri Bir Oyun Yayın Servisi Kurabilir

Twitch ile oyun dünyasına verdiği önemi kanıtlayan Amazon, gelen haberlere göre PlayStation Now'a rakip bir oyun yayını platformu kurma üzerine çalışmalar yapıyor. ...

Google Asistan, Yakında 1 Milyar Cihazda Aktif Hale Gelecek
Google Asistan, Yakında 1 Milyar Cihazda Aktif Hale Gelecek

Google'ın sesli sanal asistanı, şirketin tahminine göre bu ayın sonunda 1 milyar cihazda kullanılır hale gelecek. ...