Borderlands 3'ün Etkileyici Oyun İçi Görselleri Paylaşıldı

Kısa bir süre sonra piyasaya sürülecek olan Borderlands 3'ün oyun içerisinden görseller paylaşıldı. Paylaşılan görseller hem oyunun atmosferini hem de grafik kalitesini ortaya koyuyor.


Oyunseverlerin uzun zamandır bekledikleri birinci şahıs nişancı oyunlarından Borderlans 3, eylül ayında piyasaya sürülecek. Oyun için geri sayım sürerken geliştirici ekip, oyun içerisinden bazı görseller paylaştı. Paylaşılan bu görseller, oyunun sahip olduğu grafiklerin kalitesini ortaya koyuyor.

Paylaşılan görseller, grafiklerin yanı sıra oyunun heyecan dolu atmosferini de gözler önüne seriyor.

İşte Borderlands 3'ün paylaşılan o görselleri;

Tek oyunculu ve çok oyunculu modların bulunacağı Borderlans 3'ün hikaye modu, yaklaşık olarak 35 saatlik oynanış süresiyle gelecek.

Epic Games üzerinden satışa sunulacak olan Borderlands 3; Standart Edition, Deluxe Edition ve Super Deluxe Edition olmak üzere 3 farklı sürümle karşımıza çıkacak. Farklı sürümler, oyuna ek olarak karakterlere ait kostüm ve silah kaplamaları içerecek.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Titanfall 3, Apex Legends İçin İptal Edildi
Titanfall 3, Apex Legends İçin İptal Edildi

Apex Legends oyunu, Titanfall 3’ü bekleyenlerin kalbinin kırılmasına sebep olacak. Titanfall 3’ün iptal edildiği ortaya çıktı. ...

Vivo Z5x - Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Z5x - Fiyatı ve Özellikleri

Vivo'nun tasarımıyla kendine hayran bırakan yeni akıllı telefonu Vivo Z5x, tüketicileri memnun edecek bir fiyat etiketiyle resmi olarak tanıtıldı. ...

Google Arama Tasarımı Değiştiriliyor! 2021
Google Arama Tasarımı Değiştiriliyor! 2021

Google, mobil aletlerde tasarımsal farklığa gitmeye başladı. Arama neticelerinin görünümünü kolaylaştırmayı amaçlayan şirket, mobil aletler için Google Arama‘yı yine tasarlıyor. ....