PUBG Mobile'ın Yeni Erangel Haritası Nasıl Görünecek?

PUBG Mobile'ın Yeni Erangel Haritası Nasıl Görünecek?

Son yılların en popüler oyunlarından olan PUBG'nin mobil sürümü de yenilenen Erangel haritasına hazırlanıyor. Geliştirici şirketin PUBG Mobile için hazırladığı bir video, haritaya gelecek yenilikleri gözler önüne seriyor.


Birkaç yıl önce piyasaya sürülen ve oyun sektörüne yeni bir sayfa açan PUBG, hala pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Oyunun akıllı telefonlar için piyasaya sürülen versiyonu olan PUBG Mobile da en az bilgisayar platformunda olduğu kadar büyük bir ilgi görüyor ve milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanıyor.

Oyunun ilk haritası olan Erangel'se geçtiğimiz dönemlerde haritanın genel görünümünü etkileyen büyük bir güncelleme almıştı. Bu güncellemeyle Erangel haritasına yeni bir hava katılmaya çalışıldı ve bu çalışmalar oyunseverler tarafından da fazlasıyla beğenildi. Geliştirici şirket şimdiyse, PUBG Mobile için Erangel haritasının yeni versiyonu üzerinde çalışıyor.

pubg mobile erangel

PUBG Mobile'ın resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan bir videoysa, Erangel 2.0'la gelecek olan yenilikleri gözler önüne seriyor. Yayınlanan bu video, PUBG'nin bilgisayar sürümü için hazırlanan sinematik fragmanla bağlantılı bir yapıya sahip.

PUBG için hazırlanan sinematik tanıtım videosunda Erangel bölgesinde geçmiş dönemlerde yaşanan bir savaşa dem vurulmuştu. PUBG Mobile'ın da Erangel 2.0 güncellemesi, bu izleri barındıracak.

Bu bağlamda PUBG Mobile'ın yeni Erangel haritasında savaştan kalma izler bulunacak. Bazı bölgelerde savaş döneminden kalmış hasarlı araçlar görülebilecekken haritada bulunan binaların yapısı da biraz daha eskitilmiş durumda ve bu da yaşanan savaşın etkilerini gözler önüne serecek. 

İşte PUBG Mobile'ın Erangel 2.0 güncellemesi için yayınlanan o video:

Erangel 2.0 güncellemesinin oyunun genel performansını nasıl etkileyeceği ise henüz bilinmiyor.
AMD'nin 7 nm Epyc Rome Serisi İşlemcileri Ortaya Çıktı
AMD'nin 7 nm Epyc Rome Serisi İşlemcileri Ortaya Çıktı

İşlemci sektöründe hem yeni teknolojiler hem de etkileyici performansıyla Intel'i iyiden iyiye köşeye sıkıştıran AMD'nin yeni işlemci serisi, verilen resmi bir raporda ortaya çıktı. AMD'nin bu yeni iş...

World War Z'nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı
World War Z'nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Hayatta kalma ve dünyanın sonunu konsept olarak kullanan yapımları seven oyunculara müjde. Bu alanda gayet başarılı olması beklenen World War Z, 16 Nisan'da oynanılabilir olacak. ...

Samsung Galaxy S10 Ailesinin İtalya Fiyatları Belli Oldu
Samsung Galaxy S10 Ailesinin İtalya Fiyatları Belli Oldu

TuttoAndroid isimli siteye göre, Samsung'un 2019 model amiral gemileri Galaxy S10 ailesinin İtalya fiyatları belli oldu. ...