Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun

Nisan ayının ilk haftasındaki Google Play Store indirimlerinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Android oyunları sizler için derledik.


Nisan ayının ilk ücretsiz Android oyun listesiyle karşınızdayız. Bu listemizde bulmaca oyunları sevenlerin keşfedebileceği oyunlar olmasının yanı sıra simülasyon ve korku oyunları da bulunuyor. İşte telefonları için yeni oyunlar arayanların göz atması gereken kısa süreliğine ücretsiz oyunlar.

Taxi City 1988 V1

Normal fiyatı: 1,39 TL

Yükleme sayısı: 1.000.000+

Çocukluğumuzda oynadığımız Crazy Taxi’nin farklı bir versiyonu olan bu oyunda adından da anlaşılabileceği gibi taksinize atlayıp şehrin içinde dolaşarak müşterileri gitmek istediği yerlere götüreceksiniz. Serbest sürüş modu, düzenli içerik güncellemeleri ve detaylı haritalarıyla Taxi City 1988 V1, boş zamanlarınız için güzel bir alternatif olabilir.

Paranormal Territory

Normal fiyatı: 0,99 TL

Yükleme sayısı: 50.000+

Klasik bir korku ve macera oyunu olan Paranormal Territory, mobilde korku oyunu oynamayı sevenler ve gerilmek isteyenler için son derece ideal bir oyun. Ayrıca ilk oyunu beğenirseniz serinin ikinci oyunu da kısa süreliğine ücretsiz.

Kensho

Normal fiyatı: 15,99 TL

Yükleme sayısı: 1.000+

Bulmaca oyunlarını sevenlerin kesinlikle göz atması gereken Kensho, Play Store’da 'Editörün Seçimi' oyunları arasında yer alıyor. Oyun, güzel grafiklerinin yanı sıra barındırdığı 11 orijinal müzikle bir yandan da kulaklarınıza hitap edecek.

GoBotix

Normal fiyatı: 0,69 TL

Yükleme sayısı: 100.000+

Monument Valley ile mobilde 3B bulmaca oyunlarının popülerleşmesi, bu türde birçok oyunun çıkmasına da vesile oldu. Daha önceki Monument Valley ve Mekorama oyunlarını sevdiyseniz GoBotix’e de kesinlikle bir şans vermeniz gerekiyor.

Crosswords Word Fill Pro

Normal fiyatı: 10,99 TL

Yükleme sayısı: 1.000+

Listemizin son oyunu olan Crosswords Word, adından da anlaşılabileceği gibi bir kelime bulmaca oyunu. Gazetelerin bulmaca eklerindeki bulmacaları çözmeyi sevenler ve boş vakitlerinde oynayacak küçük oyunlar arayanlar için Türkçe dâhil 16 farklı dil desteği sunan Crosswords Word iyi bir alternatif olabilir.

Nisan ayının ilk haftasında Google Play Store'da indirime giren oyunların arasından seçtiklerimizi sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Ücretsiz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.
128 GB Depolamalı iQOO Samurai Black Ön Siparişe Açıldı
128 GB Depolamalı iQOO Samurai Black Ön Siparişe Açıldı

Vivo'nun alt markası iQOO, dolu dolu RAM içeren akıllı telefonunun dolu dolu depolama içeren modelini ön siparişe açtı. ...

Steam'de Binden Fazla Oyun İndirime Girdi
Steam'de Binden Fazla Oyun İndirime Girdi

Steam, Altın Hafta kapsamında geniş çaplı indirime gitti. Binden fazla oyun ve ek paket indirime girdi. ...

Best Buy, Galaxy Fold Satışlarını İptal Etti
Best Buy, Galaxy Fold Satışlarını İptal Etti

Best Buy isimli alışveriş sitesi, Samsung Galaxy Fold için yapılan ön siparişleri iptal etti. Dün forumlarında yayınladıkları bir bildiride, ön siparişlerin iptal edildiğini ve şimdilik Galaxy Fold iç...