Samsung Galaxy M40, Wi-Fi Alliance Sertifikasyonunda Göründü

Samsung Galaxy M40, Wi-Fi Alliance Sertifikasyonunda Göründü

Samsung'un yeni nesil uygun bütçeli telefonları M serisi, şu an için üç cihazdan oluşmakta. M10, M20 ve M30 cihazları, özellikle Hindistan gibi gelişen pazarlarda peynir ekmek gibi satarke, Samsung bu seriye yeni bir cihaz ekleme hazırlığına girdi.


Wi-Fi Alliance'ın internet sitesinde çıkan yeni bir sertifikasyona göre Samsung, yeni uygun fiyatlı M40 telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. M40, Samsung tarafından daha önceki M serisi cihazlarına oldukça benzer biçimde 'SM-M405F/DS' şeklinde adlandırılmış. Buradaki DS ise 'Dual-SIM' anlamına geliyor.

Wi-Fi Alliance'ın sayfasından cihazın Android 9'a Wi-Fi a/c'ye sahip olması dışında pek bir şey öğrenemesek de, bu durum tahmin yapamayacağımız anlamına gelmiyor. M10, M20 ve M30 cihazlarına baktığımızda her birinin ekranı biraz büyüttüğünü gördüğümüz için, M40'tan da benzer bir artış bekliyoruz. Benzer şekilde M30'un da AMOLED ekrana sahip olduğunu düşününce M40'ın da aynı şekilde gelmesi işten bile değil.

A serisinin en temel üyesi A30'un (ve M30'un) Exynos 7904 işlemcisi (Qualcomm muadli Snapdragon 636) kullandığını bildiğimizden, M40'ta da muhtemelen aynı yol izlenecektir. Kameralarda ise standart + geniş açı + telefoto olmak üzere üç adet arka kamera olması beklentiler arasında.

Kesin olduğumuz şeylere gelirsek söyleyebileceğimiz tek şey telefonun yakında tanıtılacak olması. Çünkü mobil cihazlar, genelde son ana kadar Wi-Fi sertifikasında görünmüyor.
Xiaomi Mi Mix 4 Hakkında Yeni Bir Açıklama Geldi
Xiaomi Mi Mix 4 Hakkında Yeni Bir Açıklama Geldi

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi yetkilisi tarafından yapılan açıklamaya göre bu sene içerisinde çıkmayacağı söylenen Mi Mix 4 modeli, yeni yapılan bir açıklamaya göre tamamen rafa kaldırılmış değil. Xiaomi...

WhatsApp'a 15 Dakika Boyunca Erişim Sağlanamadı
WhatsApp'a 15 Dakika Boyunca Erişim Sağlanamadı

Bugün saat 21.15 sularında WhatsApp'ta bir bağlantı sorunu meydana geldi. Problemin çözülmesi ise yaklaşık 15 dakika sürdü. ...

League of Legends'a 5 Yeni Kostüm Geliyor (Video)
League of Legends'a 5 Yeni Kostüm Geliyor (Video)

League of Legends'a getirilmeye hazırlanılan kostüm paketleri için bir tanıtım videosu hazırlandı. Kostümlerle ilgili olarak herhangi bir bilgi vermeyen Riot Games, videoda gizlenen bir karakterin de ...