Steam Fiyatı 15 TL Olan Oyun Birkaç Saatliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 15 TL Olan Oyun Birkaç Saatliğine Ücretsiz Oldu

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformlarından Steam, normal fiyatı 15 TL olan oyunu birkaç saatliğine ücretsiz yaptı. Dracula 3: The Path of the Dragon isimli bu oyundaki amacımız, bulmacaları çözmek ve vampirlerin peşine düşmek oluyor.


Webtekno takipçilerinin ücretsiz oyun haberlerinden hoşlandıklarının farkındayız. Bu nedenle kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan oyunları hiç zaman kaybetmeden sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi ücretsiz olarak sunulmaya başlayan oyun ise Steam'de yer alıyor. Normalde fiyatı 15 TL olan "Dracula 3: The Path of the Dragon", bugün saat 18:00'a kadar ücretsiz olarak sunuluyor.

Dracula 3: The Path of the Dragon, tek oyunculu bir bulmaca ve gerilim oyunu. Oyunda çözmeniz gereken çok sayıda bulmaca bulunuyor ve bu bulmacaları çözerek oyunun hikayesini tamamlamanız gerekiyor. 1920'li yıllara konuk olacağınız bu oyunda, bulmacaları çözmek kimi zaman bir hayli kolayken kimi zaman ise biraz daha zorlaşıyor. Vampirlerin peşine düşeceğiniz Dracula 3: The Path of the Dragon, özellikle müzikleri ve görsel efektleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Dracula 3: The Path of the Dragon

Oyunda ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ancak oyunu İngilizce dilinde oynamak da o kadar zor değil. Orta seviyedeki İngilizce, oyunu rahatlıkla tamamlayabilmenizi sağlıyor. Dilerseniz artık sizlere, bu oyuna ücretsiz olarak nasıl sahip olabileceğinizden bahsedelim.

Dracula 3: The Path of the Dragon'a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Steam'in mobil uygulamasına, web sayfasına veya masaüstü uygulamasına erişin.
  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Arama çubuğuna "Dracula 3: The Path of the Dragon" yazarak ya da burada bulunan bağlantıyı kullanarak oyunun mağaza sayfasına erişin.
  • "Hesaba Ekle" butonuna tıklayın.
  • Artık oyunu indirmek ve oynamak için hazırsınız demektir.

Oyun sadece birkaç saatliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Daha öncesinde de belirtmiş olduğumuz gibi eğer bu oyuna ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız bugün (01.11.2019) saat 18:00'a kadar gerekli işlemleri tamamlamanız gerekiyor. 
PUBG'nin Son Güncellemesi Yayınlandı: İşte Tüm Yenilikler
PUBG'nin Son Güncellemesi Yayınlandı: İşte Tüm Yenilikler

Son dönemlerin popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG'ye büyük bir güncelleme geldi. Getirilen güncelleme Erangel haritasına geniş kapsamlı yenilikler ve dördüncü sezonu içeriyor. ...

HP'nin Bazı SSD'leri, Kritik Bir Sorunla Karşı Karşıya
HP'nin Bazı SSD'leri, Kritik Bir Sorunla Karşı Karşıya

HP tarafından üretilen bazı SSD serileri, kritik bir sorunla karşı karşıya. HP tarafından yapılan açıklamalara göre bazı SSD modelleri, 32.768 saat kullanıldığı anda kullanılamaz bir hale geliyor. HP,...

Apple A12 vs. SD 855 vs. Kirin 980 vs. Exynos 9820
Apple A12 vs. SD 855 vs. Kirin 980 vs. Exynos 9820

2018'in son ayları ve 2019'a damgasını vuran 4 amiral gemisi yonga setini kıyaslıyoruz. Cebimizde...