Galaxy Fold'a Uygun Kılıflar Ortaya Çıktı

Galaxy Fold'a Uygun Kılıflar Ortaya Çıktı

2019'a damgasını vuran katlanabilir telefonlar, kullanıcıları oldukça heyecanlandırmayı başardı fakat akıllarda genel bir soru oluştu; bu telefonların koruması nasıl sağlanacak?


The Verge’den alınan haberlere göre, dünyanın önde gelen telefon aksesuarı markası Spigen, Galaxy Fold’a uygun kılıflar üzerinde çalışmalara başladı. Sitenin haberine göre Spigen, daha resmi olarak duyurulmadan önce bu model için çoktan 20 tane prototip hazırlamıştı. Geçtiğimiz Unpacked etkinliğinde cihazın boyutlarının açıklanmasıyla birlikte, ilk kılıf modellerinin de ortaya çıktığı belirtildi.

Spigen, Galaxy Fold için şu anlık üç tane model çıkarmayı planlıyor: İnce Fit, Ultra Hibrit ve firmanın ünlü Sert Zırh modeli. Kılıflar, termoplastik poliüretan ve polikarbonat maddelerinden oluşturulacak. Peki Spigen, ekranın ortasındaki bükülen yere uygun bir kılıf yapmayı nasıl başaracak? Haberin devamında bahsedilene göre şirket, bu konu hakkında rekabet halinde olduğu firmalara bir avantaj sağlamaması adına fazla detay paylaşmak istemediğini belirtti. Kılıfların, Galaxy Fold'un çıkış tarihi olan 26 Nisan'dan önce piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Başka bir haberde ise, yine önde gelen telefon aksesuarı markalarından Zagg’in de katlanabilir cihazlar için kılıflar tasarladığı fakat Galaxy Fold’a önceden erişimleri olmadığı için sürecin yavaşladığı bildiriliyor.

Samsung’un cihaz için bir kılıf çıkarıp çıkarmayacağı konusunda bir bilgi yok. Aksesuar üreticilerinin hangi modellerle karşımıza geleceği ise merak konusu.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Dizüstü Bilgisayarların 44 Yıllık Şahane Evrimi
Dizüstü Bilgisayarların 44 Yıllık Şahane Evrimi

Şu an kullandığımız bilgisayarların geçmişte yaşanan büyük değişimlerle bugüne geldiklerini biliyoruz. Peki dizüstü bilgisayarlar nasıl değişim geçirdiler? Gelin birlikte bakalım. ...

Rocket League Radical Summer Etkinliği Geliyor
Rocket League Radical Summer Etkinliği Geliyor

Rocket League, yaz mevsimini 80’leri geri getirerek kutlayacak. Psyonix, bugün yaptığı açıklamada Radical Summer etkinliğiyle birlikte yeni kozmetik eşya, savaş arabaları, yeni oyun modları ve daha bi...

İlk Nesil Pixel Telefonlar, Son Bir Güncelleme Alacak
İlk Nesil Pixel Telefonlar, Son Bir Güncelleme Alacak

Bildiğiniz üzere Google, son üç nesil Pixel cihazlar için yayınladığı kasım ayı güncellemesini ilk nesil Pixel telefonlar için yayınlamamıştı. Bu noktada Google, güncelleme desteğinin artık kesildiği ...