Nokia, 2 Yeni Telefonunu Daha Çıkarmaya Hazırlanıyor

Nokia, 2 Yeni Telefonunu Daha Çıkarmaya Hazırlanıyor

Nokia’nın yeni çıkacak telefonları Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Sırasıyla “Daredevil” ve “Star-Lord” kod adlarıyla isimlendirilen iki telefonun ağustos ayında çıkması planlanıyor.


Nokia’nın orta seviye telefonları hakkında yeni bilgiler almaya devam ediyoruz. Hakkında bir sürü söylenti duyduğumuz Nokia 6.2 ve 7.2 modellerinin yakın zamanda piyasaya sürüleceği söyleniyor. Bir Twitter kullanıcısının bu telefonların ağustos ayının sonlarına doğru piyasaya sürüleceğini söylemesinin üzerine bir başka rapor da nokiapoweruser isimli internet sitesinden geldi. 

Nokiapoweruser’in raporlarına göre bu iki model aynı önceki söylenti gibi ağustos ayında piyasaya sürülecek ancak önceki söylentiden bir fark var. Nokiapoweruser, önceki raporun verdiği raporun aksine telefonların ağustos ayının başlarında piyasaya sürüleceğini söylüyor.  

Bu bilgiler aslında asılsız sayılmaz. HMD Global, Nokia 6.2 ve Nokia 7.2’nin sertifikalarını Hindistan ve Rusya pazarları için aldı. Bu da telefonun yakın zamanda çıkabileceğine işaret ediyor. Şu ana kadar iki modelin piyasaya sürülme tarihleri hakkındaki söylentiler bu yönde. “Daredevil” kod adlı Nokia 6.2 ve “Star-Lord” kod adlı Nokia 7.2’nin teknik özelliklerine gelecek olursak, söylentiler iki telefonun da 48 MP arka kamera ile geleceğini ve 120 derece geniş açılı fotoğraflama özelliğine sahip olacağını söylüyor.  

Nokia 6.2 gücünü Snapdragon 660 yonga setinden alacakken, Nokia 7.2 gücünü Snapdragon 710 yonga setinden alacak. İki telefon da 64 ve 128GB hafıza seçeneği ile gelecek ve ikisi de 400GB microSD kart desteği sunacak. Yine iki telefonun batarya kapasiteleri aynı şekilde 3500mAh olacak. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
10 Years Challenge Masum Olmayabilir
10 Years Challenge Masum Olmayabilir

Uzmanlar, son günlerin popüler akımı '10 years challenge' hakkında uyarılarda bulundu. Akımın başlatılmasının arkasında masumane sebeplerin olmayabileceğini dile getirdi. ...

Harmony OS, 2020'de En Popüler 5. İşletim Sistemi Olacak
Harmony OS, 2020'de En Popüler 5. İşletim Sistemi Olacak

Huawei’nin ABD ve dolayısıyla Google ile yaşadığı sorunlar sonrası gün yüzüne çıkardığı işletim sistemi Harmony OS, 2020’nin sonlarına kadar en çok kullanılan beşinci işletim sistemi olacak ve Linux’ü...

Untitled Goose Game'in Kazı, Resident Evil 2'ye Geliyor
Untitled Goose Game'in Kazı, Resident Evil 2'ye Geliyor

Resident Evil 2'ye sürpriz bir karakter daha konuk olmaya hazırlanıyor. Yeni bağımsız mod Untitled Goose Game'in yıldızı olan kazı, Raccoon City'ye musallat edecek. ...