Skate 4 İsteyen Hayranlar, EA’in Instagram Sayfasını Bastı

Skate 4 İsteyen Hayranlar, EA’in Instagram Sayfasını Bastı

Skate oyununun hayranları, Skate 4 isteklerini dikkate almasını istedikleri EA’in Instagram sayfasını adeta bastı ve gönderileri yorum yağmuruna tuttu.


Yılın en çok beklenen oyun etkinliklerinden olan E3 fuarı yakın zamanda gerçekleştirilecek. Pek çok oyun firması, bu fuar için hazırlıklarını devam ettiriyor. Oyuncular da bu fuara hazırlanıyor ve hangi oyunların açıklanacağını merak ediyorlar.

Skate hayranları da fuar için heyecanlı ve Electronic Arts’ın fuarda Skate 4 hakkında açıklamalar yapmasını bekliyorlar. Bu beklentilerinin boşa çıkmasını istemeyen hayranlar, ipleri kendi ellerine alıp EA’e baskı kurmaya karar verdi. Bu amaçla da firmanın Instagram sayfasını Skate 4 yorumları ile doldurdular.

Serinin takipçileri, E3 zamanı firmanın Skate 4 talepleriyle karşılaşmasının adeta bir gelenek haline gelmiş olduğunu biliyorlar. İnsanlar bu yılki etkinlik için sene boyunca kendi aralarında örgütlendiler ve gelenek bu yıl da bozulmadı. Sayfanın son olarak mayıs ayında yaptığı E3 paylaşımı, neredeyse tamamen Skate 4 yorumlarından oluşan bir yorum seli altında kaldı.

Peki EA bu talebe cevap verecek mi? Muhtemelen hayır. Yıllardır Skate 4 için söylentiler çıkıyor ve yıllardır birileri oyunun geliştirme sürecinde olduğunu iddia ediyor ancak bu söylentiler şimdiye kadar bir meyve vermedi. Serinin son oyunu olan Skate 3’ü 2010 yılında görmüştük. Oyunu geliştiren EA stüdyosu olan EA Black Box ise 2013 yılında kapatılmıştı. Yine de EA’in elinde pek çok stüdyo var ve bu oyunu başka bir stüdyoya verebilir.

Sizce bu yıl bir Skate 4 oyunu çıkacak mı? Yoksa artık hayranlar bile seriden beklentisini kesti ancak adettendir diye mi yorum yapıyorlar?
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Huawei, ABD Yaptırımları Nedeniyle Sesli Asistandan Vazgeçti
Huawei, ABD Yaptırımları Nedeniyle Sesli Asistandan Vazgeçti

ABD'nin yaptırımları sonrasında sıkıntılı günler geçiren Huawei'nin bir yıldır üzerinde çalıştığı bir sesli asistan ürününün yaptırımlar nedeniyle rafa kaldırıldığı ortaya çıktı. Projenin ilerleyen dö...

Fortnite'ın 8. Sezonu Resmen Başladı (Sinematik Video Geldi)
Fortnite'ın 8. Sezonu Resmen Başladı (Sinematik Video Geldi)

Dünyanın en çok oynanan battle royale oyunu Fortnite'ın sekizinci sezon güncellemesi yayınlandı. Geleneksel olarak güncellemeye bir sinematik video eşlik etti. ...

Huawei Y6 Prime 2019 - Fiyatı ve Özellikleri
Huawei Y6 Prime 2019 - Fiyatı ve Özellikleri

Huawei, akıllı telefondan ekstrem özellikler beklemeyenler için yeni uygun fiyatlı akıllı telefonu Y6 Prime 2019'u resmi olarak tanıttı. ...