OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10+'a Çin'de Fark Attı

OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10+'a Çin'de Fark Attı

Amiral katili telefonlarıyla ünlenen OnePlus, Çin’de Samsung’un Galaxy S10+ telefonundan yaklaşık 10 kat daha fazla satarak ününün hakkını bir kez daha verdi.


En üst seviye teknolojileri alışık olduğumuz amiral gemisi fiyatlarından daha uygun bir şekilde kullanıcılarına sunan OnePlus, Samsung’u Çin’de ciddi bir farkla geçti. Çin’deki en büyük çevrimiçi alışveriş sitesinde ortaya çıkan rakamlarda OnePlus, Samsung’dan yüz binlerce cihaz daha fazla sattı.

2K çözünürlükte 90 Hz AMOLED bir ekrana sahip olan OnePlus, Samsung’un 10 katından daha fazla bir satış yaptı. Bu özellik Samsung’u, saf dışı bırakan birinci sebep olarak gösterilirken cihazların fiyatının da büyük bir rol oynadığı düşünülüyor.

OnePlus’ın başarılı telefonu 4.499 yuanlık (~3.850 TL) bir fiyat etiketiyle satışa sunulurken Samsung’un en iyi amiral gemisi 6.399 yuan (~5.460 TL) gibi bir fiyatla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Akıllı telefonlar hakkındaki bilgileri tanıtımlarından önce ortaya çıkaran Ice Universe’ün tweetinde ortaya çıkan bilginin yanı sıra başka bir detay da dikkatleri üzerine çekti. Samsung hakkında birçok başarılı tahminde bulunan Twitter kullanıcısına yöneltilen “Note10’larda 90 Hz ekran bulunacak mı?” sorusu net bir “Hayır” cevabını da aldı.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Dijital Denge ile Ana Ekrandan Uygulamalar Durdurulabilecek
Dijital Denge ile Ana Ekrandan Uygulamalar Durdurulabilecek

Google'ın akıllı telefon bağımlılığıyla savaşmak için geliştirdiği Digital Wellbeing (Dijital Denge) uygulamasının Android Q testlerinde, ana ekrandan uygulamaları durdurabildiği fark edildi. ...

Xiaomi Akıllı Radyosu Elvis Presley Atomic Player'ı Yeniledi
Xiaomi Akıllı Radyosu Elvis Presley Atomic Player'ı Yeniledi

Xiaomi'nin ürün gamının oldukça geniş olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Her ne kadar dikkatimizi çok çekmese de akıllı radyolar da bu ürünlerden biri. Çinli şirket, kendi akıllı radyosu Elvis Presley ...

Snapdragon İşlemciler, 192 MP Kamera Destekliyor
Snapdragon İşlemciler, 192 MP Kamera Destekliyor

2018 ve 2019 model orta ve üst seviye Snapdragon işlemcilerinin ürün sayfalarını güncelleyen Qualcomm, işlemcilerin tek kamerada 192 megapiksele kadar destek verdiğini duyurdu. ...