OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10+'a Çin'de Fark Attı

OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10+'a Çin'de Fark Attı

Amiral katili telefonlarıyla ünlenen OnePlus, Çin’de Samsung’un Galaxy S10+ telefonundan yaklaşık 10 kat daha fazla satarak ününün hakkını bir kez daha verdi.


En üst seviye teknolojileri alışık olduğumuz amiral gemisi fiyatlarından daha uygun bir şekilde kullanıcılarına sunan OnePlus, Samsung’u Çin’de ciddi bir farkla geçti. Çin’deki en büyük çevrimiçi alışveriş sitesinde ortaya çıkan rakamlarda OnePlus, Samsung’dan yüz binlerce cihaz daha fazla sattı.

2K çözünürlükte 90 Hz AMOLED bir ekrana sahip olan OnePlus, Samsung’un 10 katından daha fazla bir satış yaptı. Bu özellik Samsung’u, saf dışı bırakan birinci sebep olarak gösterilirken cihazların fiyatının da büyük bir rol oynadığı düşünülüyor.

OnePlus’ın başarılı telefonu 4.499 yuanlık (~3.850 TL) bir fiyat etiketiyle satışa sunulurken Samsung’un en iyi amiral gemisi 6.399 yuan (~5.460 TL) gibi bir fiyatla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Akıllı telefonlar hakkındaki bilgileri tanıtımlarından önce ortaya çıkaran Ice Universe’ün tweetinde ortaya çıkan bilginin yanı sıra başka bir detay da dikkatleri üzerine çekti. Samsung hakkında birçok başarılı tahminde bulunan Twitter kullanıcısına yöneltilen “Note10’larda 90 Hz ekran bulunacak mı?” sorusu net bir “Hayır” cevabını da aldı.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Windows 10'un 20H1 18980 Derlemesi Yayınlandı
Windows 10'un 20H1 18980 Derlemesi Yayınlandı

Microsoft, Windows 10'u güncellemeye devam ediyor. Şirketin bugün yayınladığı Windows 10 20H1 18980 derlemesi, Windows Insider kullanıcılarından hızlı kademede olanlara gönderildi. Derleme, Cortana'yı...

Sony Lensi Daha Satışa Çıkmadan İnternette Satılıyor
Sony Lensi Daha Satışa Çıkmadan İnternette Satılıyor

Japonya’da bir kullanıcı Sony’nin henüz piyasaya çıkmamış lensini Yahoo üzerinden satışa çıkardı. ...

Ünlü PS4 Oyunu God of War'ın Karakter İsmi Nasıl Bulundu?
Ünlü PS4 Oyunu God of War'ın Karakter İsmi Nasıl Bulundu?

God of War oyununun geliştirici ekibinde bulunan Stig Asmussen, oyunun ana karakterinin nasıl isimlendirildiğini açıkladı. ...