RAGE 2'den Yeni Oynanış Videosu Geldi

Bethesda, RAGE 2 oyununda kullanabileceğimiz silahların ve yapabileceğimiz hareketlerin sergilendiği bir oynanış videosu yayınladı. Oyuncular bu oyunda engeller oluşturabilecek, düşmanlarını ezebilecek, girdaplar oluşturabilecek ve düşmanlarını tam anlamıyla itip kakabilecekler.


RAGE oyunu, adı üstünde bir oyun olarak öne çıkıyor. Oyundaki amacımız çılgınca aksiyona doymak, envai çeşit silah ve çeşitli hareketlerle herkesin canına ot tıkamayı yaratıcı hale getirmek idi. Şimdi serinin ikinci oyunu geliyor.

RAGE 2, id Software ve Avalanche Studios tarafından geliştiriliyor. Oyunun geliştiricileri, yükleme ekranı olmayan açık dünyada araçlarla savaşabildiğimiz, silahlarımızı geliştirebildiğimiz, birinci kişi kamerasından aksiyonun tadını çıkarmaya devam ettiğimiz bir oyun vaat ediyor.

RAGE 2’de oyuncular olarak çorak toprakların son koruyucusu Walker rolünü üstleniyoruz. Bir oyunda bir yerde çorak topraklar diye nitelenen bir bölge varsa, orada çeşitli şiddet eğilimlerine sahip kötü amaçlı organizasyonlar da vardır. Biz de çeşitli silahlarımızı ve özel Nanotrite yeteneklerimizi kullanarak bu oluşumların kökünü kazıyor, devasa mutantları dövüyor ve The Authority’nin baskıcı kurallarına karşı geliyoruz.

Oyunun 14 Mayıs’ta piyasaya çıkması planlanıyor, oynanış videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
iPhone’daki Hataları Düzelten Program: Joyoshare UltFix
iPhone’daki Hataları Düzelten Program: Joyoshare UltFix

iPhone, iPad ya iPod’daki yazılımsal hataları gidermek için cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmek zorunda değilsiniz. Bu işlem için özel olarak geliştirilen Joyoshare iOS...

CD Projekt, Bir Sonraki The Witcher Oyununa Hazırlanıyor
CD Projekt, Bir Sonraki The Witcher Oyununa Hazırlanıyor

CD Projekt, bir sonraki The Witcher oyununu geliştirmeye başlayacakları zamanı açıkladı. Bununla birlikte serinin yeni oyunu, The Witcher 3: Wild Hunt'ın doğrudan devamı olmayacak.

ASUS ve MSI, anakart serisi Z590’ı duyurdu 2021
ASUS ve MSI, anakart serisi Z590’ı duyurdu 2021

ASUS ve MSI, Intel’in yakında piyasaya sürülecek 11. Nesil Rocket Lake işlemcileri için Z590 anakart serisinin örtüsünü kaldırdı. Bu anakart, ay sonuna doğru kullanıma sunulacak. Yeni...