PES 2020 ve NBA 2K20 Playstore'da Ön Siparişe Açıldı

PES 2020 ve NBA 2K20 Playstore'da Ön Siparişe Açıldı

Türk Telekom'un dijital oyun platformu Playstore, NBA 2K20 ve PES 2020 için ön sipariş sürecini başlattı. Türk Telekom'un Playstore sitesinde bulunan oyunlar, aynı zamanda Türk Telekom internet abonelerine özel taksit imkanlarıyla geliyor.


Türk Telekom, oyun oynamayı sevenleri uygun fiyatlar ve taksit imkanlarıyla yeni oyunlarla buluşturuyor. Futbol ve basketbol oyunlarından sevilen oyunların hayranlarıyla buluşturmak isteyen Türk Telekom, avantajlı fiyatlarla PES 2020 ve NBA 2K20 oyunlarını ön siparişe açmış durumda.

PES 2020

Barcelona'nın unutulmaz orta saha oyuncusu Andres Iniesta ile birlikte geliştirilen popüler futbol oyunu Pro Evolution Soccer'ın son oyunu PES 2020, üst düzey grafikleri ve mekanikleriyle birçok kişinin gönlüne taht kuracak gibi görünüyor. Oyunu ön siparişle birlikte alanların 10 maç boyunca Ronaldinho ve Lionel Messi karakterlerine de sahip olacak. Tüm bunların yanı sıra 10 hafta boyunca 3 oyuncu için seçkin menajer ve kontrat yenileme avantajları da oyunu ön siparişle satın alanlara verilecek.

eFootball PES 2020'nin standart sürümü 180 TL, özel sürümüyse 264 TL'den satışa sunulmuş durumda.

eFootball PES 2020 isimli oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

eFootball PES 2020 Legend Edition isimli oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

NBA 2K20

Futbol oyunlarını çok sevmeyen ancak basketbol oyunlarına bayılan kişilerin bir numaralı tercihlerinden NBA 2K20, yenilenmiş kadrolar, yenilenmiş formalar ve yeni oyuncularla birlikte sizi NBA dünyasının içine atacak. Kendi oyuncunuzu yapıp kariyer basamaklarını tırmanma gibi bir seçeneğe de sahip olabileceğiniz oyunda kendinizi geliştirip tüm gelişiminizi dünyaya duyurabilirsiniz.

NBA 2K20'yi ön sipariş sürecinde alan oyuncular, standart paketi almaları durumunda 5.000 Virtual Currency, 5.000 MyTEAM puanı ve MyTEAM paketleri gibi özel imkânlara da ücretsiz bir şekilde sahip olabilecek. Bunun yanı sıra Digital Deluxe ve Legend Edition sürümlerinde kullanıcıların elde edeceği ekstralar da artacak.

NBA 2K20'nin standart sürümünün fiyatı 198 TL'yken Digital Deluxe paketi 268 TL, Legend Edition sürümüyse 320 TL'ye satın alınabilecek.

NBA 2K20 isimli oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

NBA 2K20 Digital Deluxe isimli oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

NBA 2K20 Legend Edition isimli oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
5 Arka Kameralı Nokia 9 PureView İncelemesi
5 Arka Kameralı Nokia 9 PureView İncelemesi

Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim...

Doom Eternal'ın 18+ Oynanış Videosu Yayınlandı
Doom Eternal'ın 18+ Oynanış Videosu Yayınlandı

Kasım ayında piyasaya sürülecek olan "Doom Eternal" için yayınlanan bir video, oyunda bulunacak 2'ye 1 "BattleMode"unun genel oynanışını gözler önüne seriyor. ...

Fallout 76'daki Pay-to-Win, Şikayetleri Beraberinde Getirdi
Fallout 76'daki Pay-to-Win, Şikayetleri Beraberinde Getirdi

Fallout 76 oyuncuları, Bethesda'nın oyuna Onarım Kitleri eklemesine, bunun pay-to-win (kazanmak için gerçek para harcamak) mantığının hiçbir zaman gelmeyeceği sözünün tutulmayacağı anlamına gelmesi se...