Apple'ın Unuttuğu AirPower, Bu Bahar Piyasaya Çıkıyor

Apple'ın Unuttuğu AirPower, Bu Bahar Piyasaya Çıkıyor

Apple'ın kablosuz şarj istasyonu AirPower'ın geliştirme süreciyle ilgili bilgilere sahip olan bir kaynak, cihazın tamamlandığını ve Apple'ın cihazı piyasaya sürmeye hazır olduğunu söyledi.


MySmartPrice'ın bir kaynağı göstererek belirttiği üzere Apple'ın kablosuz şarj istasyonu AirPower, daha önce mevzusu geçmemiş birkaç yeni yetenekle birlikte önümüzdeki bahar piyasaya çıkacak gibi görünüyor.

Kaynak, bu gizemli "yeteneklerin" çalışabilmesi için iOS 13'ün kurulu olmasının gerekliliği konusunda herhangi bir şey söylememişken, fiyatının yaklaşık 150 dolar olacağını da belirtiyor. Hatırlayacak olursak Apple, AirPower'ı Eylül 2017'de -iPhone X ile birlikte- duyurmuş fakat daha sonra cihaz bir anda ortadan kaybolmuştu.

8-7-7 bobin yapılandırması nedeniyle başlangıçta beklenenden bir miktar daha kalın olacak olan AirPower, yakında satışa çıkacağı için şu anda reklamları da çekim aşamasında. Apple'ın kablosuz şarj destekleyen tüm cihazlarıyla çalışacak olan cihazda aynı anda bir iPhone, bir Apple Watch ve bir de AirPods olmak üzere üç cihazı şarj edebileceksiniz.

AirPower Qi kablosuz şarj standardına dayanıyor olduğundan çoklu şarj desteği resmi olarak sunulmuyor olsa da Apple, bunu gelecekteki Qi standartlarına ekleyebilmek için çalışmaya devam edecek.
YouTube, Orijinal İçeriklerinin Fişini Çekiyor
YouTube, Orijinal İçeriklerinin Fişini Çekiyor

Premium üyelikler konusunda umduğunu bulamayan YouTube, orijinal içeriklerinin fişini çekmeye hazırlanıyor. ...

Epic Games’in Platformuna Arama Özelliği Geldi
Epic Games’in Platformuna Arama Özelliği Geldi

Epic Games, oyun platformuna arama özelliğini ekledi. Firmayı bu özelliği eklemeye yönlendiren şey ise platformda yer alan oyun sayısındaki artış oldu. ...

Bu Siteyi Kullanarak Emojilerle Resim Yapmak Mümkün
Bu Siteyi Kullanarak Emojilerle Resim Yapmak Mümkün

Son dönemin en popüler iletişim öğeleri arasına yer alan emojiler, bu yeni internet aracı sayesinde bir araya gelerek sanat eserleri oluşturabiliyor. ...