PlayStation Plus'ın Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus üyeleri için her ay yepyeni oyunları ücretsiz olarak sunan Sony, bu ay da farklı kategorilerde 2 oyunu ücretsiz olarak sunacak.


PlayStation Plus üyeleri için her ay bazı oyunları ücretsiz olarak sunan Sony, bu ay da 2 oyunu oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Bu ayın ücretsiz oyunları duyurulmuş olsa da geçtiğimiz ayın ücretsiz oyunları olan The Surge ve Conan Exiles, 6 Mayıs'a kadar indirilebilir olacak.

Overcooked

Çıkış tarihi: 3 Ağustos 2016

Normal fiyatı: 72 TL

Bir dönem Twitch yayıncıları tarafından da çokça oynanmış olan Overcooked, 2016'da oyunculara sunulmuştu. Overcooked'un ikinci oyunu da geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş olsa da PlayStation Plus'ın ücretsiz olarak sunduğu oyun serinin ilk oyunu.

What Remains of Edith Finch

Çıkış tarihi: 25 Nisan 2017

Normal fiyatı: 89 TL

Hikaye anlatımına odaklanmış olan bir yapım olan What Remains of Edith Finch, hikaye odaklı oyunları seven oyuncuların için biçilmiş kaftan.

Kısa süreli basit eğlence ve hikaye tabanlı oyunları sevenler için iki oyun seçmiş olan Sony, PlayStation Plus üyelerini bu ay boyunca Overcooked ve What Remains of Edith Finch ile memnun etmeyi planlıyor.
Redmi Note 8 Pro'ya MIUI 12 ne zaman gelecek?
Redmi Note 8 Pro'ya MIUI 12 ne zaman gelecek?

Redmi Note 8 Pro MIUI 12 güncellemesini resmi olarak alacak akıllı telefonlar arasında bulunuyor. Peki kullanıcıRedmi Note 8 Pro MIUI 12 güncellemesini resmi olarak alacak akıllı telefonlar...

Xiaomi Mi 9'un Kamera Çözünürlüğü, Ne Kadar İyi?
Xiaomi Mi 9'un Kamera Çözünürlüğü, Ne Kadar İyi?

Gelecek hafta düzenlenecek lansmanla Mi 9'u tanıtmaya hazırlanan Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, yeni amiral gemisinin 48 MP çözünürlüğündeki arka kamerasına oldukça...

Intel'den Yeni Bir Güvenlik Yaması Geldi
Intel'den Yeni Bir Güvenlik Yaması Geldi

Intel, son dönemde işlemcilerde ortaya çıkan açıkları ortadan kaldırdığını söylediği bir yama yayınladı. Firmanın bu iddiasını siber güvenlik uzmanları yalanladı. ...