DJI RS 2 ve RSC 2 El Tipi Gimballeri Resmi Olarak Piyasaya Sürüldü; Fiyat 499 Dolardan Başlıyor

DJI RS 2 ve RSC 2 El Tipi Gimballeri Resmi Olarak Piyasaya Sürüldü; Fiyat 499 Dolardan Başlıyor

Drone üreticisi DJI bugün resmen iki yeni gimbal piyasaya sürdü  bunlar- RS 2 ve RSC 2. Görünüşe göre şirket Ronin serisini daha kısa isimler için yeniden markalaştırdı. Her ikisi de üç eksenli yalpa çemberidir ve göze çarpan yükseltmelerle birlikte karşınıza çıkar.

Şirket, cihazların karbon fiber malzeme kullanılarak yapıldığını ve bu da onları hafif hale getirdiğini iddiasında bulunuyor. DJI RS2, 1,3 kilogram ağırlığındadır ve DSLR’leri ve lensleri taşımak için yeterli olan 4,5 kilogramlık dinamik bir yükü destekleyebilir özelliklere sahiptir.

DJI RS 2 ve RSC 2 Gimbal

Öte yandan DJI RSC 2, 1.2 kilogram ağırlığında olduğu ve bir çantada taşımak için daha iyi bir seçenek haline getiren katlanabilir bir gövdeye sahip olması sebebi ile taşınabilirlik için yapılmıştır. Ayarları, kamera verilerini gösteren ve kameraya kaydedilenlerin canlı beslemesini ileten 1,4 inçlik bir dokunmatik ekranı bulunuyor.

Cihazlar, Titan Stabilizasyon Algoritması desteği ve içerik oluşturucuların manuel olarak yapılması zor olan ilgi alanlarını ve açıları kaydetmesine olanak tanıyan yeni dikey ve düşük açılı Evrak Çantası modlarıyla birlikte karşınıza çıkar.

DJI RS 2 ve RSC 2 El Tipi Gimballeri Resmi Olarak Piyasaya Sürüldü; Fiyat 499 Dolardan Başlıyor yazısı ilk önce Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi üzerinde ortaya çıktı.
iOS 13’ün piyasaya sürülmesi beklenirken, bir araştırmacı iOS 13’ün beta versiyonunda bir güvenlik açığı keşfetti. Jose Rodriguez isimli araştırmacı, kilit ekranı atlanarak...

Xiaomi’nin Android üzerine kurduğu işletim sistemi MIUI’ye yeni güncelleme ile birlikte sistem reklamlarını kapatma özelliği de eklenecek. Böylece kullanıcılar istemedileri reklamları...

Gamescom 2019 hızla yaklaşıyor ve Nintendo, kapalı kapılar ardında şov için neler planladıklarını açıkladı. ...