Hot Wheels Unleashed, Eylül’de Pc ve Konsollara Geliyor! 2021

Hot Wheels Unleashed, Eylül’de Pc ve Konsollara Geliyor! 2021

İtalyan oyun stüdyosu Milestone Team, Mattel’in popüler Hot Wheels oyuncak markasına dayanan yeni bir arcade yarış oyunu ortaya çıkardı. Oyun, 30 Eylül’de PC, son ve mevcut nesil PlayStation ve Xbox konsollarının yanı sıra Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. .

Doğru bir Hot Wheels video oyununu görmemizin üzerinden oldukça bir vakit geçti ve şimdi hayranlar, Mattel ve Milestone Team arasındaki ortaklığın bir neticesi olarak gelen Hot Wheels Unleashed ile isteklerini cevaplıyor gibi görünüyor.

.

İtalya merkezli oyun stüdyosu, yaklaşan oyunu için aksiyon dolu bir fragman yayınladı; bu fragman, rastgele bir gerçek oynanış görüntüsü olmamasına karşın, ne tür bir karmaşanın beklenmesi gerektiğine konusunda bir fikir vermelidir. Bu arada etkileyici aydınlatma ve gerçeğe yakın araba modelleri ile bir takım güzel görsellere sahiptir, ancak tüm bu göz zevkinin gerçek oyuna sahiden erişmesi vaziyetinde görülmesi şart olan bir şeydir.

.

Hot Wheels Unleashed, Eylül’de Pc ve Konsollara Geliyor!

.

Yenileyici bir şekilde, oyun ayrı olarak birkaç tek oyunculu ve çevrimiçi yarış moduna ek olarak bölünmüş ekran moduna sahip çevrimdışı çok oyunculu özelliğe sahip olacak.

.

Benzersiz sürüş stilleri ve özelliklerinin yanı sıra özelleştirilebilir dış görünümüyle çok sayıda otomobil bekleniyor. Gerçek Hot Wheels tarzında, araçlar etkileşimli ortamlara sahip gerçek hayat konumlarında geçen pistlerde yarışacak ve çarpacak.

.

Hot Wheels Unleashed’ın masaya özel bir şeyler getirmesi ve muhtevasıyla doldurulması gerekecek, bilhassa de şu anda ön siparişe açık olan standart oyunun 49.99 $ ücret yaftası ve 89.99 $ Ultimate Stunt Edition ile bitiren üç özel sürüm göz önüne alındığında.

.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Resident Evil 2 Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Resident Evil 2 Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

Capcom'un yeniden yapımı Resident Evil 2, 3 gün sonra oyuncuların beğenisine sunulacak. ...

Yeni Snapdragon 7 Serisi Çip 2021’in 1. Çeyreğinde Gelebilir
Yeni Snapdragon 7 Serisi Çip 2021’in 1. Çeyreğinde Gelebilir

Qualcomm , geçen yıl Snapdragon 865 ile birlikte üst orta sınıf telefonlar için Snapdragon 765 ve Snapdragon 765G’yi duyurdu . Kısa süre önce düzenlenen Tech Summit Digital...

Paleoantropolojide Artık Yapay Zeka Kullanılacak
Paleoantropolojide Artık Yapay Zeka Kullanılacak

Fosil kayıtlarını inceleyerek insan ve bağlantılı türlerinin zaman içindeki değişimini araştıran paleoantropologlar, derin öğrenme yöntemleri sayesinde insan soy ağacındaki kayıp...