Samsung Galaxy Note10 Telefon Eşlikçiniz Uygulaması

Samsung Galaxy Note10 Telefon Eşlikçiniz Uygulaması

Samsung’un yeni nesil telefonları için Telefon Eşlikçiniz uygulaması ile sağladığı bağlantı kalitesi dikkat çekti. Bu uygulamanın Samsung performansı, diğer telefonlardaki muadillerini geride bırakıyor.


Samsung telefonlarla birlikte Telefon Eşlikçiniz (Your Phone) uygulaması kullanılmaya ilk başlandığında insanlara gereksiz gelmişti. Bilgisayara ve telefona bir uygulama indirerek bağlantı kurmak çoğu kişi için anlamsız bir hareket olarak görülüyordu. 

Uygulamanın Samsung Galaxy Note10’lara özel versiyonunun kullanımının ve kurulumunun çok daha kolay olduığu, ayrıca her bilgisayardan ekran yansıtma özelliğinin bulunduğu belirtildi. 

Microsoft’tan Analy Diaz, bu bağlantının kurulabilmesi için Bluetooth’a da ihtiyaç olmadığını belirtti. 

microsoft-telefon-eşlikçiniz

Telefon Eşilkçiniz (Your Phone) uygulamasının zaman zaman sıradan kullanıcılara yönelik versiyonunda gecikmeler ve aksaklıklar yaşanıyor. İnternette yapılan yorumlara bakılırsa Android kullanıcıları, şimdilik Microsoft Surface ürünleri ve Samsung Galaxy Note10 için özel versiyonun özelliklerinin diğer Android cihazları da destekleyecek şekilde genişletilmesini umuyor. 

Aşağıda yer alan bağlantıdan Telefon Eşlikçiniz uygulamasını indirebilirsiniz. 

Uygulama ile ilgili Samsung'un yayınladığı bir de video bulunuyor, o videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. 
Epic Games, Oluşan Gizlilik Endişelerine Cevap Verdi
Epic Games, Oluşan Gizlilik Endişelerine Cevap Verdi

Kullanıcılarının verilerine izin almadan erişen Epic Games, tutulduğu eleştiri yağmurundaki soruları yanıtladı. ...

87 TL Değeri Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama
87 TL Değeri Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama

Apple'da fırsatlar dur durak bilmiyor. Her hafta birbirinden kaliteli uygulamaları ücretsiz hâle getiren Apple'ın bu haftaki fırsatları birçok kullanıcıyı sevindirecek türde. Kısa süreliğine ücretsiz ...

BİM Aktüel - Teknolojik Ürünler Güncel Katalog
BİM Aktüel - Teknolojik Ürünler Güncel Katalog

BİM'in her hafta yayınlamış olduğu aktüel ürünler kataloğunda yer alan teknolojik ürünleri sizin için seçip listeliyoruz. 4 Ekim 2019 - 10 Ekim 2019 tarihlerini kapsayan son katalogda toplam kayda değ...