LG X6 Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

LG X6 Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

LG, Amerika Savunma Bakanlığı tarafından verilen bir sağlamlık sertifikasına sahip olan yeni telefonu X6'yı duyurdu. Güney Kore'de ortaya çıkan akıllı telefonun fiyatı 296 dolar.


Akıllı telefon üreticisi LG, yeni orta sınıf akıllı telefonunu duyurdu. Yapılan açıklamalarda telefonunun lansman etkinlikleri üzerinde çalışıldığı belirtilirken, müşterilerin bu telefonda hem kaliteli bir kamera performansına sahip olacakları hem de sağlam bir telefon kullanacakları belirtildi. İşte LG X6;

Telefonun teknik özelliklerine bakacak olursak; çentikli bir ekrana sahip olan akıllı telefonun ekranı 6.26 inç boyutlarında. LG X6'da Snapdragon 625 işlemci kullanılıyor ve bu işlemci 4GB RAM ile destekleniyor. Ayrıca telefonda 7.1 stereoskopik etki yaratan DTS:X teknolojisine sahip bir hoparlör sistemi bulunuyor. Bununla birlikte 3'lü arka kamera kurulumuna sahip olan akıllı telefonun 16 megapiksel çözünürlüğünde bir ana arka kamerası, 120 derece görüş açısına sahip olan bir ikinci kamerası ve derinlik algılayan bir üçüncü kamerası bulunuyor. Tüm bu özellikleriyle birlikte telefonda 3.500 mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor ve işletim sistemi olarak da Android 9 kullanıyor.

Tüm bu özellikleriyle birlikte LG X6, Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı tarafından onaylanmış olan bir sertifikaya sahip. MIL-STD 810G olarak adlandırılan bu sertifika sayesinde LG'nin yeni akıllı telefonu, yüksek sıcaklık, nem, titreşim ve şok dalgaları gibi durumlardan etkilenmiyor. 

LG X6 Bilinen Tüm Özellikleri

  • Snapdragon 625 işlemci
  • 4 GB RAM
  • 64 GB dahili hafıza
  • DTS:X teknolojisine sahip olan 7.1 ses sistemi
  • 16 meapiksel ana arka kamera, 120 derece geniş açılı ikinci kamera ve derinlik algılayıcı üçüncü kamera
  • MIL-STD 810G sertifikası
  • 3.500 mAh batarya
  • Android 9 Pie

Tüm bu özellikleriyle birlikte Güney Kore'de duyurulan LG'nin yeni modelinin fiyatı da belli oldu. Buna göre bu akıllı telefon Güney Kore pazarına 296 dolar (yaklaşık 1.711 TL) fiyat etiketiyle girdi. Bu akıllı telefonun diğer pazarlara çıkıp çıkmayacağı ve global fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Toplam Fiyatı 50 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Uygulama
Toplam Fiyatı 50 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Uygulama

Bu hafta kısa süreliğine ücretsiz olan Google Play Store uygulamalarını sizler için derledik. Goo...

Yeni Huawei Telefonlarda WhatsApp Bulunmayacak
Yeni Huawei Telefonlarda WhatsApp Bulunmayacak

ABD'nin Huawei yasaklarına ABD menşeli hizmetler de dahil olduğundan yeni nesil Huawei telefonlarda WhatsApp gibi popüler uygulamaların bulunmama ihtimali yüksek. ...

Orta Format Makine Hasselblad X1D II 50C Tanıtıldı
Orta Format Makine Hasselblad X1D II 50C Tanıtıldı

Profesyonel fotoğraf makinesi üreticilerinden Hasselblad, bugün 2016 yılında piyasaya sürdüğü dünyanın ilk orta format kompakt aynasız kamerası X1D'nin halefi olan X1D II 50C'yi tanıttı. ...