NBA 2K20, Steam’in En ‘Beğenilmeyen’ İkinci Oyunu Oldu

NBA 2K20, Steam’in En ‘Beğenilmeyen’ İkinci Oyunu Oldu

2K Games, NBA 2K20’yi geçtiğimiz günlerde yayınladı. Oyun yayınlanmasının ardından Steam’de en düşük puanlı ikinci oyun haline geldi. Kullanıcılar, oyun hakkındaki şikayetlerini #fix2k20 - #fireronnie etiketleri altında paylaşıyor.


2K Games, yeni oyunu NBA 2K20’yi geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Ancak oyun, yayınlanmasından kısa bir süre sonra kullanıcıların yoğun eleştirileri ile karşılaştı. Oyunun sayfasında değerlendirmede bulunan 1.799 kullanıcının sadece yüzde 16’sı oyun için olumlu değerlendirmede bulundu. 

nba 2k20

Oyundan şikayet eden kullanıcılardan biri Steam’de, 3.seviye oyuncusunun 95 olan güçlerine rağmen top sürmesinde sorun olduğu, sürekli atış kaçırdığı ve 87 hız seviyesine rağmen diğer oyuncuların kendi oyuncusunu geçtiğini söyledi. Rozetleri kazanmak için ise bütün hayat gücünü kaybettiğini belirtti. Eleştirilerde bulunan bir başka kullanıcı ise “2k19’un bu bozuk versiyonu için 90 dolar verdim. Oysa aynı paraya 40 çizburger alabilirdim. Ama bunu yapmadım.” dedi.

Steam’de şu an NBA 2K20’den daha kötü puan almış tek oyun, bir yarış oyunu olan Flatout 3. Ancak olumsuz yorumlar gelmeye devam ederse NBA 2K20, Flatout 3’ün de altında kalacak gibi görünüyor. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Ücretsiz VPN Servisi Seçmek İçin 5 İşe Yarar Tüyo
Ücretsiz VPN Servisi Seçmek İçin 5 İşe Yarar Tüyo

Günümüzde yüzlerce VPN uygulaması ile karşı karşıya kalıyor ve aralarında bir seçim yaparken oldukça zorlanabiliyoruz. Bu yazımızda, sizler için VPN seçimlerinizi yaparken nelere dikkat etmeniz gerekt...

Apple AirPodslar Android Telefonlarda Nasıl Kullanılır?
Apple AirPodslar Android Telefonlarda Nasıl Kullanılır?

Apple AirPods kulaklıkları, iPhone'lar dışında Android cihazlarla kullanmak da oldukça kolay. App...

İnstagram İçin Video Düzenleme Uygulamaları - Android ve iOS
İnstagram İçin Video Düzenleme Uygulamaları - Android ve iOS

Instagram, günümüzde milyonlar tarafından kullanılan bir uygulama. Biz de sizler için Instagram’a yükleyeceğiniz videoları düzenleyebileceğiniz uygulamaları derledik. ...