NBA 2K20, Steam’in En ‘Beğenilmeyen’ İkinci Oyunu Oldu

NBA 2K20, Steam’in En ‘Beğenilmeyen’ İkinci Oyunu Oldu

2K Games, NBA 2K20’yi geçtiğimiz günlerde yayınladı. Oyun yayınlanmasının ardından Steam’de en düşük puanlı ikinci oyun haline geldi. Kullanıcılar, oyun hakkındaki şikayetlerini #fix2k20 - #fireronnie etiketleri altında paylaşıyor.


2K Games, yeni oyunu NBA 2K20’yi geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Ancak oyun, yayınlanmasından kısa bir süre sonra kullanıcıların yoğun eleştirileri ile karşılaştı. Oyunun sayfasında değerlendirmede bulunan 1.799 kullanıcının sadece yüzde 16’sı oyun için olumlu değerlendirmede bulundu. 

nba 2k20

Oyundan şikayet eden kullanıcılardan biri Steam’de, 3.seviye oyuncusunun 95 olan güçlerine rağmen top sürmesinde sorun olduğu, sürekli atış kaçırdığı ve 87 hız seviyesine rağmen diğer oyuncuların kendi oyuncusunu geçtiğini söyledi. Rozetleri kazanmak için ise bütün hayat gücünü kaybettiğini belirtti. Eleştirilerde bulunan bir başka kullanıcı ise “2k19’un bu bozuk versiyonu için 90 dolar verdim. Oysa aynı paraya 40 çizburger alabilirdim. Ama bunu yapmadım.” dedi.

Steam’de şu an NBA 2K20’den daha kötü puan almış tek oyun, bir yarış oyunu olan Flatout 3. Ancak olumsuz yorumlar gelmeye devam ederse NBA 2K20, Flatout 3’ün de altında kalacak gibi görünüyor. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Eski Olsa da Hâlâ Oynanabilecek 10 Oyun
Eski Olsa da Hâlâ Oynanabilecek 10 Oyun

Günümüzün olağanüstü grafikler ve sürükleyici bir hikaye sunan oyunlarını her ne kadar sevsek de eski bilgisayar oyunlarının kalbimizdeki yeri de bir başka. Bu klasikleri oynadığınızda hissedeceğiniz ...

Atari Emülatöründe, İzlerken Kanser Eden 'Hız' Rekoru
Atari Emülatöründe, İzlerken Kanser Eden 'Hız' Rekoru

Oyun dünyasında Speedrun'ların çok keyifli bir yanı olsa da bu tip istisnaları izlerken sinir harbi yaşayabiliyorsunuz. ...

Sony’nin 100 KM Menzilli İlk IoT Çipleri Tanıtıldı
Sony’nin 100 KM Menzilli İlk IoT Çipleri Tanıtıldı

Sony, hızlı giden araçlarda da kullanılabilecek, 100 kilometreden fazla menzile sahip nesnelerin interneti çiplerini tanıttı. ...