Cyberpunk 2077’nin Yeni Görselleri Göz Alıyor

Cyberpunk 2077’nin Yeni Görselleri Göz Alıyor

The Witcher ile bilinen CD Projekt Red, yeni projesi Cyberpunk 2077 ile birlikte büyük sansasyon yaratacak gibi gözüküyor. Oyuna ait yeni görüntüler, Cyberpunk dünyasının ne kadar göz alıcı olabileceğini gözler önüne seriyor.


Cyberpunk, sadece oyunların ismi değildir. Aynı zamanda bir bilim kurgu alt dalını tanımlamak için kullanılır. Bu yapının en önemli yanlarından bir tanesi de tarihin her döneminde anlatılan bozuk düzen hikayelerinin bilim kurgu ve fütüristik temalarla birleşmesi. 

Yeni yayınlanan Cyberpunk 2077 görüntülerinde, oyunun geçeceği Night City ve çevresini görebiliyoruz. Hem klasik bir görüntüyü hem de Cyberpunk dünyasının gelişmiş teknolojisini anlatan görseller oldukça başarılı ve detaylı. Öte yandan görseller, oyunun hikayesi hakkında hiçbir ipucu vermiyor. 

Oyun görüntüleri, Cyberpunk 2077’nin resmi hesabından paylaşıldı. Görselleri aşağıda bulabilirsiniz. 

Umuyoruz ki yüksekten korkmuyorsunuz

Hedefe varmak

“Bi el atalım mı?”

Görüldüğü gibi bu görseller genel olarak oyunun nasıl görüneceği konusunda bilgiler veriyor. Neon ışıklarla dolu gece hayatını, Night City’nin gün ışığında iç bunaltan mimarisini ve en nihayetinde Cyberpunk dünyasında her şeyin son durağı olan çöp yığınını gösteriyor. 

Cyberpunk 2077 dünyasına ait görüntüler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun beklentileri karşılayabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Android Q, Arka Plandan Veri Okunmasının Önüne Geçebilir
Android Q, Arka Plandan Veri Okunmasının Önüne Geçebilir

XDA Developers'ta çıkan bilgilere göre Google, Android'in yeni sürümüyle arka planda çalışan uygulamaların veri okumasının önüne geçebilir. ...

Youtube Televizyon Arayüzünün Tarayıcı Desteği Kalkıyor
Youtube Televizyon Arayüzünün Tarayıcı Desteği Kalkıyor

Birçok kişinin bilgisayarını televizyona bağladıktan sonra YouTube'da gezindiğini ve bunun için YouTube'un televizyona özel arayüzünü tercih ettiğini duymuşsunuzdur. Ancak YouTube artık bu arayüze nor...

Samsung'un Apple'a Adeta Nispet Yaptığı 7 Yeni Özelliği
Samsung'un Apple'a Adeta Nispet Yaptığı 7 Yeni Özelliği

Galaxy Note10 ailesini tanıtarak gündemin ana konularını oluşturmayı başaran Samsung'un, Apple tarafından değerlendirilmesi gereken özelliklerinden bahsedeceğiz. ...