Borderlands 2’yi 3. Oyuna Bağlayacak Bir DLC Geliyor

Borderlands 2’yi 3. Oyuna Bağlayacak Bir DLC Geliyor

Borderlands 2’yi Borderlands 3’e bağlayacak olan Commander Lilith & The Fight For Sanctuary DLC’si, ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.


Steam’de görüntülenen bilgilere ve görüntülere göre Borderlands 2, hikâyenin Borderlands 3’e bağlanacağı yeni bir ücretsiz indirilebilir içeriğe kavuşuyor. Commander Lilith & The Fight For Santcuary isimli bu yeni DLC’de yeni bosslar, yeni bölgeler ve tabii ki yeni yağmalar bulunacak.

Steam’dan kaldırılan Borderlands 2: Commander Lilith & The Fight For Santcuary DLC’si için yayımlanan resmi açıklamayı aşağıdan okuyabilirsiniz:

Birçok ödül sahibi FPS oyununa, Borderlands 3’e zemin hazırlayan yeni macerası için dönüş yapın. Santcuary baskın altında, Vault’un haritası çalındı ve zehirli bir gaz Pandorayı zehirliyor. Yeni bosslarla savaşın, yeni bölgeler keşfedin, yeni yağmalar yapın ve gezegeni yönetme amacında Lilith ve Kızıl Yağmacılara katılın.

Oyunu oynadıktan sonra geri dönen oyuncular 80. seviyeye çıkabilecek, yeni başlayan oyuncular ise aksiyona direkt katılabilmeleri için 30. seviyeye otomatik olarak atanacaklar.

Gearbox’un geliştirdiği Borderlands 3’ün 13 Eylül’de PS4, PC ve Xbox One için çıkması planlanıyor. Bahsi geçen DLC’nin ise önümüzdeki E3 fuarında tanıtılacağı tahmin ediliyor. Ayrıca belirtmekte fayda var, Borderlands 2 şu an için PlayStation Plus üyeleri için ücretsiz durumda.
iPhone ve iPad'lere Nasıl VPN Kurulur?
iPhone ve iPad'lere Nasıl VPN Kurulur?

iOS cihazlara VPN kurmak, sanıldığı kadar zor değil. Birkaç kısa işlem ile iOS işletim sistemi yüklü cihazlara nasıl VPN kurulacağını gösteriyoruz. ...

Nokia 4.2 Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri
Nokia 4.2 Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Nokia'nın bütçe dostu akıllı telefon isteyenler için geliştirdiği Nokia 4.2 resmi olarak tanıtıldı. ...

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, Epic Mega Sale indirim günleri kapsamında her hafta bir tane ücretsiz oyun sunuyor. Sıradaki ücretsiz oyunun adı RiME. ...