OPPO K3’ün Tüm Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

OPPO K3’ün Tüm Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

OPPO K3’ün tüm özellikleri ve fiyatı, China Telecom’un internet sitesinde listelendi.


OPPO’nun bu ayın sonlarına doğdu K3 adında orta segment bir telefon piyasaya sürmesi bekleniyor. Modelin özellikleri daha önce birkaç kez teknoloji sitelerinde listelenmişti. China Telecom’un internet sitesinde görüntülendiği kadarıyla K3, uzmanlar tarafından tahmin edilen özelliklerle birlikte geliyor.

OPPO K3, PCGM00 model numarasına ve 6,5 inç 2340 x 1080 çözünürlüklü ekrana sahip. Cihazın yonga seti ise orta segmentte yaygın olarak kullanılan Qualcomm Snapdragon 710. Yonga seti, 8 GB RAM ve 128 GB dâhili hafıza ile güçlendirilmiş. Kamera kurulumuysa 16 MP + 2 MP şeklinde olacak. Ön tarafta ise damla çentikte bulunan 16 MP’lik bir ön kamera bulunacak. Cihazın fiyatı 322 dolar ancak 6 GB RAM’e sahip daha ucuz bir versiyonun da piyasaya sürülmesi muhtemel.

Ayrıca OPPO K3’ün üç farklı renk seçeneği bulunacak: Nebula Moru, Siyahı ve Beyazı. Aynı zamanda cihazda 20 W hızlı şarj destekli USB-C girişi bulunacak. Son dönemde çıkan popüler telefonların aksine cihazda 3,5 mm jak girişi de bulunacak.
Ekranı Kullanmadığınızda Durduran Uygulama: FacePause
Ekranı Kullanmadığınızda Durduran Uygulama: FacePause

Ekran zaman aşımı durumu telefon kullanıcılarının en can alıcı noktalarından biri olabiliyor. Ayarlanabilir olan bu olay bazen çok kısa bazen de çok uzun olabiliyor. Bunu bir sorun haline getiren tüm ...

Fortnite'ın 7.30 Sürümü Yayınlandı
Fortnite'ın 7.30 Sürümü Yayınlandı

Steam'le girdiği savaşla oyun dünyasının gündemine oturan Epic Games, mobil oyuncuları da unutmayarak 7.30 sürümünü yayınladı. ...

Google'ı Daha Kullanışlı Hale Getirecek 7 Tüyo
Google'ı Daha Kullanışlı Hale Getirecek 7 Tüyo

Google aramalarında istediğiniz şeyi çok daha hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayacak tüyoları sizler için derledik. ...