OPPO K3’ün Tüm Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

OPPO K3’ün Tüm Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

OPPO K3’ün tüm özellikleri ve fiyatı, China Telecom’un internet sitesinde listelendi.


OPPO’nun bu ayın sonlarına doğdu K3 adında orta segment bir telefon piyasaya sürmesi bekleniyor. Modelin özellikleri daha önce birkaç kez teknoloji sitelerinde listelenmişti. China Telecom’un internet sitesinde görüntülendiği kadarıyla K3, uzmanlar tarafından tahmin edilen özelliklerle birlikte geliyor.

OPPO K3, PCGM00 model numarasına ve 6,5 inç 2340 x 1080 çözünürlüklü ekrana sahip. Cihazın yonga seti ise orta segmentte yaygın olarak kullanılan Qualcomm Snapdragon 710. Yonga seti, 8 GB RAM ve 128 GB dâhili hafıza ile güçlendirilmiş. Kamera kurulumuysa 16 MP + 2 MP şeklinde olacak. Ön tarafta ise damla çentikte bulunan 16 MP’lik bir ön kamera bulunacak. Cihazın fiyatı 322 dolar ancak 6 GB RAM’e sahip daha ucuz bir versiyonun da piyasaya sürülmesi muhtemel.

Ayrıca OPPO K3’ün üç farklı renk seçeneği bulunacak: Nebula Moru, Siyahı ve Beyazı. Aynı zamanda cihazda 20 W hızlı şarj destekli USB-C girişi bulunacak. Son dönemde çıkan popüler telefonların aksine cihazda 3,5 mm jak girişi de bulunacak.
E-Spor Dünyasına Girmenizi Sağlayacak 10 Oyun
E-Spor Dünyasına Girmenizi Sağlayacak 10 Oyun

Çevrimiçi ortamda oynanan oyunlar, zamanla daha eğlenceli ve çekişmeli hâle geldiler. Artık yepyeni bir sektör, yepyeni bir spor dalı var. Bugün, o dünyaya adım atma imkanı sunan 10 bilgisayar oyununu...

Rage 2'nin Yeni Bir Fragmanı Daha Yayınlandı
Rage 2'nin Yeni Bir Fragmanı Daha Yayınlandı

14 Mayıs itibarı ile piyasaya çıkacak olan Rage 2'nin yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Oyunda...

Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamalar
Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamalar

Bu haftaki App Store indirimlerinden seçtiğimiz ücretsiz uygulamaları sizlerle paylaşacağımız haberimize hoş geldiniz. ...