Redmi K20, iPhone XS ile Aynı NFC'yi Kullanacak

Redmi K20, iPhone XS ile Aynı NFC'yi Kullanacak

Redmi Genel Müdürü, Weibo üzerinde yaptığı duyuruda, Redmi K20'nin iPhone XS ile aynı NFC çipini kullanacağını açıkladı.


Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, bugün Weibo üzerinden yaptığı açıklamada, Remi K20 serisinde NFC fonksiyonunun bulunacağını açıkladı. Weibing, K20’de kullanılacak olan NFC çipinin iPhone XS’te kullanılanla aynı olacağını söylerken, bu çipin işlem hızının bir önceki jenerasyona göre %30 daha fazla olduğunu da açıkladı.

Xiaomi, Çin’de NFC uygulamaları konusunda öncü konumda bulunuyor. Xiaomi NFC uygulamaları 200 şehir otobüs kartını, şifresiz erişim kartları simülasyonunu, NFC kapı kilidini ve daha birçok özelliği destekliyor. Bunlara ek olarak üçüncü parti otobüs kartları, kampüs kartları uygulamalarıyla da uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Redmi K20 serisinin iki adet akıllı telefonu bulunuyor. Bunlardan bir tanesi olan K20 Pro, Qualcomm Snapdragon 855 yonga seti ile kullanıcılara sunulmuştu. Çıkan haberlere göre Redmi K20 de Qualcomm Snapdragon 730 yonga seti ile güçlendirilecek.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Huawei CEO'su: ABD ile Çatışmaya Hazırız
Huawei CEO'su: ABD ile Çatışmaya Hazırız

Huawei CEO'su yaptığı açıklama ile hedeflerine ilerlerken ABD ile çatışmalarının kaçınılmaz olduğunu, şirketinin buna tamamen hazır olduğunu dile getirdi. ...

Apple, Face ID ve Touch ID ile iCloud'a Girişi Test Ediyor
Apple, Face ID ve Touch ID ile iCloud'a Girişi Test Ediyor

Kayıt olduğumuz yerlere her girişimizde en azından şifremizi yazmamız gerekiyor. Fazlasıyla can sıkıcı ve zaman kaybı olan bu giriş yönteminin yerine Apple, kendi giriş yöntemini getirerek kullanıcıla...

Pokémon Sword & Shield’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı
Pokémon Sword & Shield’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Efsane Pokémon serisinin yeni oyunu Sword & Shield için geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda Pokémon'ları daha büyük ve daha güçlü hale getiren Dynamax ve Gigantamax mekanikleri ...