Redmi K20, iPhone XS ile Aynı NFC'yi Kullanacak

Redmi K20, iPhone XS ile Aynı NFC'yi Kullanacak

Redmi Genel Müdürü, Weibo üzerinde yaptığı duyuruda, Redmi K20'nin iPhone XS ile aynı NFC çipini kullanacağını açıkladı.


Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, bugün Weibo üzerinden yaptığı açıklamada, Remi K20 serisinde NFC fonksiyonunun bulunacağını açıkladı. Weibing, K20’de kullanılacak olan NFC çipinin iPhone XS’te kullanılanla aynı olacağını söylerken, bu çipin işlem hızının bir önceki jenerasyona göre %30 daha fazla olduğunu da açıkladı.

Xiaomi, Çin’de NFC uygulamaları konusunda öncü konumda bulunuyor. Xiaomi NFC uygulamaları 200 şehir otobüs kartını, şifresiz erişim kartları simülasyonunu, NFC kapı kilidini ve daha birçok özelliği destekliyor. Bunlara ek olarak üçüncü parti otobüs kartları, kampüs kartları uygulamalarıyla da uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Redmi K20 serisinin iki adet akıllı telefonu bulunuyor. Bunlardan bir tanesi olan K20 Pro, Qualcomm Snapdragon 855 yonga seti ile kullanıcılara sunulmuştu. Çıkan haberlere göre Redmi K20 de Qualcomm Snapdragon 730 yonga seti ile güçlendirilecek.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Apple TV'nin Sinir Bozucu Özelliği Hala Düzeltilmedi
Apple TV'nin Sinir Bozucu Özelliği Hala Düzeltilmedi

Apple TV uygulamasının tam ekran içerik izlemeyi engelleyen portre modu özelliği Apple tarafından ısrarla korunmaya devam ediyor. ...

Nier: Automata Satışlarda 4 Milyonu Devirdi
Nier: Automata Satışlarda 4 Milyonu Devirdi

Aksiyon RPG türünde oldukça başarılı bir yapım olan Nier: Automata, 4 milyon satış rakamına ulaştı. ...

Ubisoft Mağazasına Aylık Abonelik Sistemi Geliyor
Ubisoft Mağazasına Aylık Abonelik Sistemi Geliyor

Söylentilere göre Ubisoft, aynı EA’in Origin Access’i gibi oyunculara aylık ücret karşılığında oyunlarını denetme veya tamamen oynatma fırsatı sunacak. ...