Apple Safari Technology Preview 75'i Yayınladı

Apple Safari Technology Preview 75'i Yayınladı

Mac kullanıcılarının Safari'nin beta sürümlerini deneyimlediği Technology Preview'ın yeniliklerle dolu 75. sürümü yayınlandı


Silikon Vadisi devlerinden Apple, Safari Technology Preview'un yeni bir sürümünü yayınladı. Apple'ın Safari'ye getireceği yenilikleri içeren güncellemelerin test aşamalarının yürütüldüğü ve sorunların düzeltildiği bu platform, bütün macOS High Sierra ve macOS Mojave (Mac'in yayınlanan en güncel sürüm) kullanıcıları tarafından indirilip erişilebiliyor.

Safari'nin yeni güncellemesi; WebRTC, Akıllı İzleme Önleme, Web Kimliği Doğrulama, Medya, Erişilebilirlik, Mizanpaj, Web API, Web Sürücüsü, Web Denetçisi ve CSS için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeriyor. Yeni sürüm ile aynı zamanda ekran yakalama özelliğinin de Safari'ye ekleneceği, yayınlanan ön izlemede görülüyor.

Mac'in içerisinde bulunan Apple'ın uygulama mağazası App Store üzerinden indirilebilen Safari Technology Preview, geliştirme sürecindeki tarayıcı versiyonu hakkında geliştiricilerden ve kullanıcılardan geri bildirim toplanmasını sağlarken aynı zamanda kullanıcıların Safari'nin son yeniliklerini daha erken deneme fırsatı yakalamasına olanak tanıyor.

Apple'ın Safari Technology Preview uygulamasını buradan işletim sisteminize uygun versiyonunu seçerek indirebilir ve siz de yenilikleri daha son kullanıcı için yayınlanmadan deneyimleme şansını yakalayabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Intel Xeon'un Üç Yıllık Yol Haritası Ortaya Çıktı
Intel Xeon'un Üç Yıllık Yol Haritası Ortaya Çıktı

Yonga üreticisinin işlemciler konusundaki üç yıllık yol haritası WikiChip tarafından ortaya çıkartıldı. ...

Alienware M15 ve M17 Duyuruldu: İşte Fiyatları ve Özellikler
Alienware M15 ve M17 Duyuruldu: İşte Fiyatları ve Özellikler

CES 2019 kapsamında birbiri ardına patlayan dizüstü bilgisayar haberlerine Alienware serisiyle Dell de katıldı. ...

Torrent Kullanıcılarına Kötü Haber: MagnetDL Kapandı
Torrent Kullanıcılarına Kötü Haber: MagnetDL Kapandı

Ünlü torrent indirme sitelerinden MagnetDL kapandı. Neden kapandığının açıklanmadığı internet sitesine giren kullanıcılar, bir veda mesajıyla karşılaşıyor. ...