Huawei Mate 30’un Kutusu Ortaya Çıktı

Huawei Mate 30’un Kutusu Ortaya Çıktı

Huawei, yeni Mate 30 serisini çok yakın zamanda piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihazın lansmanının yaklaşmasıyla birlikte perakendecilere cihazlar ulaşıyor ve cihazın kutusu, gün yüzüne çıkmış oluyor.


Yılın yeni telefon duyuruları açısından en heyecanlı dönemi geldi. Yılın geri kalan kısmına damga vuracak akıllı telefonlar bir bir tanıtılıyor. Bu telefonlardan biri de Huawei Mate 30.

Uzun süre Android desteği konusunda tartışmalara konu olan telefon, Çin’deki satıcılara ulaşmaya başladı. Bu satıcılardan biri, telefonun kutusunu yandan ve üstten çekerek paylaştı.

huawei mate 30 kutusu

Kutunun içinde standart model Mate 30 yer alıyor. Kutunun yan tarafında yer alan bilgilerin bir kısmı karalanmış durumda. Açıkta kalan kısımda ise çok bir bilgi yer almıyor. Yine de telefonun 6 GB RAM ve 128 GB hafızaya sahip varyantı doğrulanmış oldu. 

huawei mate 30 kutusu

Ne yazık ki görüntüden elde edilebilecek bilgiler bu kadar. Huawei Mate 30 ailesi hakkında daha fazla bilgi almak için ya tanıtım lansmanını ya da birilerinin bu kutuları açmasını beklememiz gerekiyor.

Huawei Mate 30’un yüksek bir RAM’e ve muhtemelen arttırılabilir hafızaya sahip olması bekleniyor. Telefonun en çok merak edilen yanı ise Google hizmetlerini almadan ne kadar popüler olabileceği. Huawei bu konuda bir açıklama yapmış ve alternatifleri değerlendirdiklerini açıklamıştı. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
CS: GO'da Silah ve Harita Dengeleri Değişti
CS: GO'da Silah ve Harita Dengeleri Değişti

Yeni yayınlanan CS: GO güncellemesi ile birlikte oyundaki bazı silahların ve haritaların dengesi tamamen değişti. ...

Yapay Zekâ ile CEO’yu Kandırıp 1,4 Milyon TL ile Kaçtılar
Yapay Zekâ ile CEO’yu Kandırıp 1,4 Milyon TL ile Kaçtılar

Bir İngiliz CEO, bir Alman CEO ve sahtekar çalışanlar... Bu fıkrada Temel yok, onun yerine yapay zekâ var. Uçakla yolcu transferi yok, kıtalararası para transferi var. Profesör ve Tokyo yok ama La Cas...

Meizu M9 Note'un Bazı Özellikleri, TENAA'da Ortaya Çıktı
Meizu M9 Note'un Bazı Özellikleri, TENAA'da Ortaya Çıktı

Meizu CEO'sunun geçtiğimiz günlerde Meizu M9 Note üzerinde çalıştıklarını doğrulamasından sonra, telefon hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Meizu M9 Note'un bazı özellikleri, ünlü Çin telekomünik...