Football Manager 2020, iPad ve iPhone İçin Yayınlandı

Football Manager 2020, iPad ve iPhone İçin Yayınlandı

Football Manager hayranları için bugün mutlu bir gün. Football Manager 2020, iPad ve iPhone’lar için iki farklı versiyon olarak yayınlandı. Oyunu indirmek için haberimizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Football Manager geçtiğimiz yıl iPad ve iPhone’lar için iki ayrı versiyon halinde yayınlanmıştı. iPad için yayınlanan Football Manager 2019 Touch, daha sonra Nintendo Switch için de yayınlanmıştı. Football Manager’in bu yılki oyunu da iPad ve iPhone’lar için iki ayrı versiyon halinde yayınlandı. 

iPad için yayınlanan versiyon olan Football Manager 2020 Touch 19.99 dolar fiyatla, iPhone’lar için olan versiyon Football Manager 2020 Mobile 8.99 dolar fiyatla yayınlandı. Football Manager 2020, mobil versiyonları ile beraber Google Stadia içinde aynı gün yayınlandı. 

football manager 2020

Son birkaç yıl içinde eğer mobilde Football Manager oynamadıysanız, oyunun iki versiyonu da sizler için şaşırtıcı olabilir. Sega ve Sports Interactive, tabletler gibi daha büyük mobil ekranlar için Football Manager 2020 Touch’ı geliştirdi. Akıllı telefonlar için ise Football Manager 2020 Mobile’ı yayınladılar.

Football Manager 2020, bir süredir bilgisayarlar için Steam’de bulunuyor. Nintendo Switch için Football Manager 2020 Touch önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Nintendo Switch için yayınlanacak Football Manager 2020 Touch, iPad’lerde olduğu fiyattan daha yüksek bir fiyatla kullanıcılara sunulacak. 

Football Manager 2020’nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

iPad'ler için yayınlanan Football Manager 2020 Touch'ı buradan, iPhone'lar için yayınlanmış olan Football Manager 2020 Mobile'ı buradan indirebilirsiniz.
Son Dakika: Rekabet Kurulu, Google'a Soruşturma Açtı
Son Dakika: Rekabet Kurulu, Google'a Soruşturma Açtı

Geçtiğimiz yıl Avupa Parlementosu'nun 5 milyar dolarlık cezası ile cebelleşen Google'a bir soruşturma da ülkemizden geldi. ...

Xiaomi Redmi Note 7 Serisi, 7 Ayda 20 Milyon Adet Sattı
Xiaomi Redmi Note 7 Serisi, 7 Ayda 20 Milyon Adet Sattı

Çinli teknoloji devi Redmi, yaptığı bir paylaşımla Redmi Note 7 modelinin 7 ayda 20 milyon adet sattığını duyurdu ve Redmi Note 8 için yarını işaret etti. Barındırdığı özelliklerle fiyat/performans ta...

RollerCoaster Tycoon'da Yapılmış En Uzun Pist
RollerCoaster Tycoon'da Yapılmış En Uzun Pist

Getiğimiz yıl, RollerCoaster Tycoon oyuncusu Marcel Vos, gerçek hayatta 12 yılda tamamlanan bir parkur yapmıştı. Bu kabus gibi ‘eğlence’, bu yıl Vos tarafından daha da içinden çıkılmaz hale geldi. ...