Football Manager 2020, iPad ve iPhone İçin Yayınlandı

Football Manager 2020, iPad ve iPhone İçin Yayınlandı

Football Manager hayranları için bugün mutlu bir gün. Football Manager 2020, iPad ve iPhone’lar için iki farklı versiyon olarak yayınlandı. Oyunu indirmek için haberimizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Football Manager geçtiğimiz yıl iPad ve iPhone’lar için iki ayrı versiyon halinde yayınlanmıştı. iPad için yayınlanan Football Manager 2019 Touch, daha sonra Nintendo Switch için de yayınlanmıştı. Football Manager’in bu yılki oyunu da iPad ve iPhone’lar için iki ayrı versiyon halinde yayınlandı. 

iPad için yayınlanan versiyon olan Football Manager 2020 Touch 19.99 dolar fiyatla, iPhone’lar için olan versiyon Football Manager 2020 Mobile 8.99 dolar fiyatla yayınlandı. Football Manager 2020, mobil versiyonları ile beraber Google Stadia içinde aynı gün yayınlandı. 

football manager 2020

Son birkaç yıl içinde eğer mobilde Football Manager oynamadıysanız, oyunun iki versiyonu da sizler için şaşırtıcı olabilir. Sega ve Sports Interactive, tabletler gibi daha büyük mobil ekranlar için Football Manager 2020 Touch’ı geliştirdi. Akıllı telefonlar için ise Football Manager 2020 Mobile’ı yayınladılar.

Football Manager 2020, bir süredir bilgisayarlar için Steam’de bulunuyor. Nintendo Switch için Football Manager 2020 Touch önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Nintendo Switch için yayınlanacak Football Manager 2020 Touch, iPad’lerde olduğu fiyattan daha yüksek bir fiyatla kullanıcılara sunulacak. 

Football Manager 2020’nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

iPad'ler için yayınlanan Football Manager 2020 Touch'ı buradan, iPhone'lar için yayınlanmış olan Football Manager 2020 Mobile'ı buradan indirebilirsiniz.
Nokia, 2 Yeni Telefonunu Daha Çıkarmaya Hazırlanıyor
Nokia, 2 Yeni Telefonunu Daha Çıkarmaya Hazırlanıyor

Nokia’nın yeni çıkacak telefonları Nokia 6.2 ve Nokia 7.2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Sırasıyla “Daredevil” ve “Star-Lord” kod adlarıyla isimlendirilen iki telefonun ağustos ayında çı...

Microsoft, Oyun Deneyimini Arttırmak İçin Fikrinizi İstiyor
Microsoft, Oyun Deneyimini Arttırmak İçin Fikrinizi İstiyor

Microsoft’un Xbox ekibi, Windows 10 kullanıcılarının oyun deneyimlerini daha iyi bir hale getirebilmek için kullanıcılara danışmaya karar verdi. Bunun için bir site hazırlayan ekip, kullanıcıları plat...

Tüm Uçakları Harita Üzerinden Takip Edebileceğiniz Uygulama
Tüm Uçakları Harita Üzerinden Takip Edebileceğiniz Uygulama

Hiç gökyüzüne baktığınızda gördüğünüz uçağın nereye gittiğini merak ettiğiniz oldu mu? Flightradar24 ile gördüğünüz bir uçağın tüm bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. ...