Football Manager 2020, iPad ve iPhone İçin Yayınlandı

Football Manager hayranları için bugün mutlu bir gün. Football Manager 2020, iPad ve iPhone’lar için iki farklı versiyon olarak yayınlandı. Oyunu indirmek için haberimizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.


Football Manager geçtiğimiz yıl iPad ve iPhone’lar için iki ayrı versiyon halinde yayınlanmıştı. iPad için yayınlanan Football Manager 2019 Touch, daha sonra Nintendo Switch için de yayınlanmıştı. Football Manager’in bu yılki oyunu da iPad ve iPhone’lar için iki ayrı versiyon halinde yayınlandı. 

iPad için yayınlanan versiyon olan Football Manager 2020 Touch 19.99 dolar fiyatla, iPhone’lar için olan versiyon Football Manager 2020 Mobile 8.99 dolar fiyatla yayınlandı. Football Manager 2020, mobil versiyonları ile beraber Google Stadia içinde aynı gün yayınlandı. 

football manager 2020

Son birkaç yıl içinde eğer mobilde Football Manager oynamadıysanız, oyunun iki versiyonu da sizler için şaşırtıcı olabilir. Sega ve Sports Interactive, tabletler gibi daha büyük mobil ekranlar için Football Manager 2020 Touch’ı geliştirdi. Akıllı telefonlar için ise Football Manager 2020 Mobile’ı yayınladılar.

Football Manager 2020, bir süredir bilgisayarlar için Steam’de bulunuyor. Nintendo Switch için Football Manager 2020 Touch önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Nintendo Switch için yayınlanacak Football Manager 2020 Touch, iPad’lerde olduğu fiyattan daha yüksek bir fiyatla kullanıcılara sunulacak. 

Football Manager 2020’nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

iPad'ler için yayınlanan Football Manager 2020 Touch'ı buradan, iPhone'lar için yayınlanmış olan Football Manager 2020 Mobile'ı buradan indirebilirsiniz.
Steam İndirimlerinde 5 TL Altına Satın Alınabilecek 15 Oyun
Steam İndirimlerinde 5 TL Altına Satın Alınabilecek 15 Oyun

Steam’in en büyük kampanyalarından Yaz İndirimlerinin son günlerinde 5 TL’nin altına satın alabileceğiniz 15 başarılı oyunu sizler için listeledik. ...

Google, Arama Motorunu Daha Akıllı Hale Getiriyor
Google, Arama Motorunu Daha Akıllı Hale Getiriyor

Arama ve teknoloji devi Google, arama motorunun özelliklerini geliştirmeye devam ediyor. Şirket, bir yıldır üzerinde çalıştığı teknolojiyi arama motoruna uygulayarak, sorulan soruları...

ZTE'nin Ekrana Gömülü Ön Kameralı Telefonu Ortaya Çıktı
ZTE'nin Ekrana Gömülü Ön Kameralı Telefonu Ortaya Çıktı

Daha önce varlığı resmi olarak açıklanan ZTE'nin ekrana gömülü ön kameralı akıllı telefonu TENAA'da ortaya çıktı. Cihazın resmi bir kurumda görülmesi, tanıtımın yakın...