Google, Works With Nest ile İlgili Yeni Bir Karar Duyurdu

Google, Works With Nest ile İlgili Yeni Bir Karar Duyurdu

Google'ın sahip olduğu akıllı ev teknolojileri üreticisi Nest'in Work With Nest konsepti, Google'ın kararıyla durdurulacak. Bu haberin ardından çokça tepki çeken Google, Works With Nest kullanan kişilerin mağdur olmayacağını duyurdu.


5 yıl kadar önce Nest'i satın alarak akıllı ev teknolojileri konusunda ileri adım atan Google, Nest'i satın almasının ardından birçok yeni teknolojiyi hayatımıza soktu. Günlük yaşantıyı kolaylaştırmayı hedefleyen Nest ürünleri, Work With Nest adlı bir konsept sayesinde bu teknolojiyle uyumlu olan tüm cihazlarla organize olarak çalışabiliyordu.

Bu kadar işlevsel ve popüler bir konsepti sona erdirmeye karar vererek tepki yağmurun tutulan Google'ın bunu yapma sebebi ise yeni bir konsepti duyuracak olması. Google Nest adıyla sunulacak olan yeni konsept, sanılanın aksine Works With Nest kullanıcılarını mağdur etmeyecek. Google, Work With Nest kullanıcılarının herhangi bir veri kaybı yaşamadan Google Nest'e geçiş yapabileceklerini duyurdu.

31 Ağustos 2019'da Works With Nest'i kalıcı olarak sonlandıracak olan Google, yeni konseptiyle birlikte Google Asistan'ı da entegre edecek. Gelişmeleri kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
320 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 36 Android Uygulama
320 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 36 Android Uygulama

Google Play Store'un kısa süreli indirimleri sonucu şu anda ücretsiz olan oyunları, ikon paketlerini ve uygulamaları sizler için derledik. ...

Honor MagicBook Pro 2019 Ryzen Edition - Fiyatı ve Özelliği
Honor MagicBook Pro 2019 Ryzen Edition - Fiyatı ve Özelliği

Geçtiğimiz sene çıkardığı MagicBook ile hayranlarının beğenisini kazanan Honor, MagicBook Pro 2019 Ryzen Edition ile kullanıcılarını karşıladı. Dizüstü bilgisayar, tasarımının yanı sıra fiyatıyla da d...

Yüz Tanıma İçin Yüzün Tamamına İhtiyaç Yok
Yüz Tanıma İçin Yüzün Tamamına İhtiyaç Yok

Yüzün yarısı algılansa bile yüz tanıma teknolojisinin başarılı bir şekilde çalışabileceği sonucuna varıldı. ...