Google, Works With Nest ile İlgili Yeni Bir Karar Duyurdu

Google, Works With Nest ile İlgili Yeni Bir Karar Duyurdu

Google'ın sahip olduğu akıllı ev teknolojileri üreticisi Nest'in Work With Nest konsepti, Google'ın kararıyla durdurulacak. Bu haberin ardından çokça tepki çeken Google, Works With Nest kullanan kişilerin mağdur olmayacağını duyurdu.


5 yıl kadar önce Nest'i satın alarak akıllı ev teknolojileri konusunda ileri adım atan Google, Nest'i satın almasının ardından birçok yeni teknolojiyi hayatımıza soktu. Günlük yaşantıyı kolaylaştırmayı hedefleyen Nest ürünleri, Work With Nest adlı bir konsept sayesinde bu teknolojiyle uyumlu olan tüm cihazlarla organize olarak çalışabiliyordu.

Bu kadar işlevsel ve popüler bir konsepti sona erdirmeye karar vererek tepki yağmurun tutulan Google'ın bunu yapma sebebi ise yeni bir konsepti duyuracak olması. Google Nest adıyla sunulacak olan yeni konsept, sanılanın aksine Works With Nest kullanıcılarını mağdur etmeyecek. Google, Work With Nest kullanıcılarının herhangi bir veri kaybı yaşamadan Google Nest'e geçiş yapabileceklerini duyurdu.

31 Ağustos 2019'da Works With Nest'i kalıcı olarak sonlandıracak olan Google, yeni konseptiyle birlikte Google Asistan'ı da entegre edecek. Gelişmeleri kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Nokia 3.1 İçin Android 9 Pie Dağıtımına Başlandı
Nokia 3.1 İçin Android 9 Pie Dağıtımına Başlandı

Android One programıyla birlikte sunduğu saf Android deneyimi sayesinde oldukça hızlı güncelleme verebilen nadir şirketlerden biri olan Nokia, bu özelliğini kaybetmek istemiyor. Finli şirket, şimdi de...

Toplam Değeri 65 TL Olan 5 Ücretsiz Android Uygulama
Toplam Değeri 65 TL Olan 5 Ücretsiz Android Uygulama

Her hafta farklı tarzdaki kısa süreliğine ücretsiz oyun ve uygulamaları derlemeye çalıştığımız uygulama listemizin bu haftaki yazısında işinize yarayacak birçok uygulamayı bulabilirsiniz. ...

Assassin's Creed 3 Remastered'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu
Assassin's Creed 3 Remastered'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ubisoft'un adını duyurmasında büyük rol oynayan seri Assassin's Creed, yeniden oyuncularla birlikte olmaya hazırlanıyor. Bugün, Assassin's Creed 3'ün Remastered versiyonunun yayınlanacağını duyuran Ub...