Nokia 2.3, HMD'nin Veritabanında Ortaya Çıktı

Nokia 2.3, HMD'nin Veritabanında Ortaya Çıktı

HMD Global'ın Nokia 2.2'nin halefi olarak piyasaya sürmeyi planladığı akıllı telefonu Nokia 2.3, şirketin veritabanında ortaya çıktı. Veritabanında renk seçenekleri ortaya çıkan akıllı telefonun model numarası da belli oldu.


Finlandiya merkezli akıllı telefon üreticisi HMD Global'in yakın zamanda piyasaya sürmeyi planladığı akıllı telefonu Nokia 2.3 ile ilgili bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Nokia 2.2'nin halefi olarak piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefonun model numarası ve renk seçenekleri, veritabanında ortaya çıktı.

TA-1206 model numarasına sahip olan telefon, üç adet renk seçeneği ile birlikte gözler önüne çıktı. Kum, Camgöbeği ve Odun Kömürü isminde üç adet renge sahip olarak görünen Nokia 2.3'ün teknik detayları ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bunun yanı sıra, cihazın giriş seviyesi bir akıllı telefon olduğunu belirtmekte fayda var.

Nokia 2.3'nin gücünü MediaTek Helio A22 yonga setinden alması bekleniyor

Nokia

Cihazın teknik detaylarıyla ilgili kesin ve resmi bir açıklama olmaması, söylentiler ve iddialar olmayacağı anlamına gelmiyor. Bazı kaynaklar, TA-1206 model numaralı Nokia 2.3'ün gücünü MediaTek Helio A22 yonga setinden almasını bekliyor. Bunun yanı sıra diğer teknik özelliklerin birebir aynı olmasa da Nokia 2.2 ile benzerlik gösterebileceği söyleniyor.

Nokia 2.2, 5,71 inçlik HD+ çözünürlükte bir ekrana sahipti. MediaTek Helio A22 yonga setinden güç alan cihazda 2 GB ve 3 GB RAM seçenekleri bulunuyordu. Buna ek olarak 16 GB ve 32 GB depolama alanı seçeneği sunan cihazda 3.000 mAh batarya bulunuyordu. 13 MP arka kameraya sahip olan Nokia 2.2'nin ön tarafında 5 MP'lik bir selfie kamerası bulunuyordu ve bu kamera yüz tanıma sistemini destekliyordu. Nokia 2.3'ün de bu tarz özelliklere sahip olacağı düşünülüyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Google Fotoğraflar Uygulamasının Az Bilinen 12 Özelliği
Google Fotoğraflar Uygulamasının Az Bilinen 12 Özelliği

Apple’ın Fotoğraf uygulaması, kullanıcılara sınıflandırma, yapay zeka ile aradığınız fotoğrafı kolayca bulabilme gibi hayatı kolaylaştıran özellikler sunuyor. Peki Android kullanıcıları ne yapsın? Goo...

Huawei'in Yeni Modellerine Google ARCore Desteği Geliyor
Huawei'in Yeni Modellerine Google ARCore Desteği Geliyor

Huawei'in P30, P30 Pro modellerinde ve henüz resmi olarak duyurulmamış Motorola Moto One Vision modelinde Google ARCore desteği bulunacak. ...

MIT’nin ‘35 Yılda Çözülemez’ Dediği Soru Çözüldü
MIT’nin ‘35 Yılda Çözülemez’ Dediği Soru Çözüldü

MIT’nin en az 35 yıl daha çözülemeyeceğini düşündüğü 20 yıllık soru, kendi kendine programlamayı öğrenen birisi tarafından çözüldü. ...