Nokia 9 PureView Kurumsal Android Olarak Tavsiye Edildi

Nokia 9 PureView Kurumsal Android Olarak Tavsiye Edildi

Nokia'nın yeni amiral gemisinin iddialı bir çıkış yapacağı attığı adımlardan belli oluyor.


Aylardır süregelen söylentiler doğrultusunda neredeyse tüm özelliklerini bildiğimiz Nokia 9 PureView, nihayet bu ayın sonunda tanıtılıyor. 25-28 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi 2019'da (MWC 2019) tanıtılması beklenen Nokia 9 PureView, Nokia'nın oldukça iddialı olduğu bir telefon olarak karşımıza çıkıyor.

Lanse edilmesine iki haftadan az bir zaman kala Nokia 9 PureView'e ait özellikler ve fotoğraf, Android Enterprise Recommended (Kurumsal Android Tavsiye) internet sitesinde yayınlandı. 6 inçlik, 18:9 en boy oranında ekrana sahip olan cihaz, gücünü Qualcomm'un üst düzey Snapdragon 845 yonga setinden alıyor.

İnce çerçevesiyle dikkat çeken akıllı telefonun en büyük özelliği ise tam 5 adet arka kameraya sahip olması. 4 GB RAM'in yanında 128 GB depolama kapasitesini kullanıcılarına sunacak cihazın, 6 GB RAM'li bir modelinin de piyasaya sürülmesi bekleniyor. 4.000 mAh batarya kapasitesi ve Android 9 Pie işletim sistemi ile kutudan çıkacak olan Nokia 9 PureView, 800 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Mobil Hizmetlerin Yeni Azami Ücret Tarifesi Açıklandı
Mobil Hizmetlerin Yeni Azami Ücret Tarifesi Açıklandı

Hizmetler için operatörlerin belirlemiş olduğu azami ücretler daha da arttı. Ülkemizin telek...

Mozilla, Haber Abonelik Servisi Scroll ile Anlaştı
Mozilla, Haber Abonelik Servisi Scroll ile Anlaştı

Mozilla, reklamsız interneti hayata geçirme konusunda kararlı. Firma, son olarak haber abonelik servisi Scroll ile bir anlaşma yaptı. ...

Chuwi, Çerçevesiz Bilgisayarı Aerobook'u Tanıttı
Chuwi, Çerçevesiz Bilgisayarı Aerobook'u Tanıttı

Uluslararası arenada pozisyonunu güçlendirmeye başlayan Çinli elektronik üreticisi Chuwi, uygun fiyatlı yeni dizüstü bilgisayarı Aerobook'u tanıttı. ...