Samsung Galaxy Note10'da 3.5 MM Kulaklık Girişi Olmayacak

Samsung Galaxy Note10'da 3.5 MM Kulaklık Girişi Olmayacak

Samsung'un ilerleyen günlerde tanıtacağı yeni amiral gemisi telefonu Galaxy Note10'da 3.5 mm kulaklık girişinin bulunmayacağı, ortaya çıkan bir aparatın görüntüsüyle anlaşıldı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz gün iPad Pro'nun en güçlü rakiplerinden birisi olan Galaxy Tab S6'yı tanıttı. Bu tablet modelinde 3.5 milimetrelik kulaklık girişini kaldıran Samsung, anlaşılan o ki ilerleyen günlerde tanıtacağı yeni amiral gemisi telefonu Galaxy Note10'da da 3.5 milimetrelik kulaklık girişini kullanmayacak.

Ortaya çıkan son görüntüler, Samsung'un Galaxy Note10'da 3.5 milimetrelik kulaklık girişinin olmadığını ortaya koyuyor. Kullanıcılar Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+'ın kulaklık girişini kullanmak için bir dönüştürücü kullanmak zorunda kalacaklar.

İşte ortaya çıkan o dönüştürücü aparat:

galaxy note10

Ortaya çıkan bu aparat, Samsung Galaxy Note10'da kulaklık girişinin bulunmayacağını açıkça ortaya koyuyor. Büyük bir ihtimalle Galaxy Note10, USB-C girişine sahip olan kulaklıklarla birlikte gelecek. Ayrıca Samsung, Galaxy Note10'u ön siparişle satın alan kullanıcılarına ücretsiz olarak Galaxy Buds gönderebilir. 

Ortaya çıkan bu aparatla birlikte Samsung, üst düzey akıllı telefonlarında kulaklık girişini tarihe gömecekmiş gibi görünüyor. Peki sizin bu konuyla ilgili düşünceleriniz nelerdir? Samsung'un bu hamlesini nasıl yorumluyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Play Store'da Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Uygulama
Play Store'da Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Uygulama

Google Play Store'un pazartesi gününe özel gerçekleştirdiği indirimlerden, kısa süreliğine ücretsiz olan 10 uygulamayı derledik. ...

Xiaomi MIUI 11 ile Birlikte Aile Paylaşımı Özelliği Gelecek
Xiaomi MIUI 11 ile Birlikte Aile Paylaşımı Özelliği Gelecek

Xiaomi’nin arayüz güncellemesi ile gelecek MIUI 11’in detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Şirket, bu güncelleme ile birlikte telefonlarına Aile Paylaşımı özelliğini getirecek. Bu özellik diğer Andr...

Xiaomi Mi 9'un Üç Arka Kamera ile Geleceği Doğrulandı
Xiaomi Mi 9'un Üç Arka Kamera ile Geleceği Doğrulandı

Sızdırılan yeni bir Xiaomi Mi 9 posteri, cihazın üç arka kamera ile geleceğini doğruladı. Ayrıca Xiaomi başkanı ve CEO'su, yaptıkları paylaşımlarla cihazın lansman tarihinin ipucunu vermiş olabilirler...