Samsung, Mate X'ten Önce Dışa Katlanan Telefon Çıkaracak

Samsung, Mate X'ten Önce Dışa Katlanan Telefon Çıkaracak

İçe katlanan Galaxy Fold ile hüsran yaşayan Samsung, şimdi de dışa katlanan bir cihaz piyasaya sürmeyi planlıyor. Üstelik bu cihaz, Huawei'nin dışa katlanan cihazı Mate X'ten daha önce piyasaya çıkacak.


Samsung, uzun süre heyecanla beklenen katlanabilir telefonunda istenilen başarıyı yakalayamadı. Samsung'un hüsranının ardından sektör, Huawei'nin Mate X modeline odaklanmış durumda.

Koreli The Insider adlı yayının şirket içindeki kaynaklarına dayandırdığı haberine göre Samsung, Galaxy Fold’un yenilenen tasarımını tamamladı ve planlarını, Huawei Mate X’ten önce piyasaya girecek şekilde oluşturdu. Tam bir seri çıkaracak olan firma, sadece Galaxy Fold’u çıkarmakla kalmayacak. İçe katlanan Fold’un yanında Mate X gibi dışa katlanan bir model de geliştiriliyor. 

galaxy fold tanıtımı

Huawei Mate X, oldukça şişkin fiyat etiketiyle Eylül 2019’da geliyor. Bu durumda Samsung’un en geç Ağustos 2019’da bombayı patlatması gerekiyor. 

Huawei yetkilileri daha önce Mate X’i 5G için beklettiklerini açıklamıştı. Muhtemelen Samsung da yeni Fold’u 5G desteğiyle sunacak. Samsung, 2020 yılında katlanabilir telefon hattını yatay olarak geliştirecek. İddia edilen tasarımlar arasında 8 inç ekrana ve S pen kaleme sahip, Galaxy Note benzeri bir katlanabilir telefon da var. Bu telefon da Galaxy Fold gibi içeri katlanacak.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim...

Dünyanın En Çok Aranan Hackerından Yeni Açıklama
Dünyanın En Çok Aranan Hackerından Yeni Açıklama

Dünyanın en çok bilinen hackerlarından olan Phineas Fisher, yeni bir bildiri yayınladı. Vice'ın CYBER podcastinde yayınlanan bildiri, Phineas Fisher kimliğine dair bilgileri de ortaya koydu. ...

Steam Kullanıcılarının Cüzdanlarını Boşaltan Büyük Tehlike
Steam Kullanıcılarının Cüzdanlarını Boşaltan Büyük Tehlike

Steam üzerinden ulaştığınız online oyunların sayısı bir hayli fazla. Bu oyunların içerisinde de gerçek parayla alabileceğiniz değerli ekipman ve eşyalar bulunuyor. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi bu ...