Sin Slayers: The First Sin, Steam'de Ücretsiz

Sin Slayers: The First Sin, Steam'de Ücretsiz

Hem yeni hem de ücretsiz oyun gibisi var mıdır? Sin Slayers: The First Sin, keyifli bir oyunu ücretsiz bir şekilde elde etmenize imkan tanıyor.


Kendinize karanlık, macerası ve faztezi dolu bir RPG oyun mu arıyorsunuz? Goonswarm tarafından geliştirilen ve Black Tower Entertainment tarafından yayınlanan Sin Slayers: The First Sin, sizi şeytanların kral olduğu bir dünyaya taşıyacak.

Dün itibarıyla Steam mağazasındaki yerini alan Sin Slayers: The First Sin, piksel seviyesindeki grafikleriyle Full HD pek çok oyunun veremediği bir oyun deneyimi vadediyor. Oyun, spesifik bir temaya sahip olduğundan ilgilisinin fazlasıyla beğenisini kazanabilir.

Sin Slayers: The First Sin’in belki de en güzel yanı, tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanmış olması. Yalnızca 1 gün önce yayınlanan bir oyunun tamamen ücretsiz olması, oyunun piksel grafikli oyun severlerin direkt olarak radarına girmesini sağladı.

Eğer bir oyunun iyi olabilmesi için gelişmiş grafiklere sahip olması gerektiğini düşünmeyenlerdenseniz Sin Slayers: The First Sin’den fazlasıyla keyif alacağınızı söyleyebiliriz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Android Sistem Uygulamaları Artık Otomatik Güncelleniyor
Android Sistem Uygulamaları Artık Otomatik Güncelleniyor

Android'deki bazı uygulamaların kendi kendine güncelleme alması üzerinde çalışılıyor. Android işl...

BİM, Bu Hafta Uygun Fiyatlı Tablet Satacak
BİM, Bu Hafta Uygun Fiyatlı Tablet Satacak

İndirimli teknolojik ürünler satarak kullanıcıların cebini rahatlatmaya çalışan BİM, bu hafta uygun fiyatlı oyuncu faresi ve yazıcı gibi ürünler satacak. ...

Samsung Galaxy S10 5G'de İlginç Bir Konektör Bulundu
Samsung Galaxy S10 5G'de İlginç Bir Konektör Bulundu

Geçtiğimiz hafta Güney Kore'de duyurulan Samsung Galaxy S10 5G'nin içinde ilginç bir konektör olduğu keşfedildi. ...