Xiaomi, 10000 mAh’lik Black Shark Powerbank’ini Tanıttı

Xiaomi, 10000 mAh’lik Black Shark Powerbank’ini Tanıttı

Xiaomi, mobil oyuncuları çok mutlu edecek powerbank’ini tanıttı. 18 W hızlı şarj desteği sunan powerbank, fiyatıyla da beğeni topladı.


Son yıllarda akıllı telefonlar başta olmak üzere onlarca sektörde ilerleme gösteren ve pek çoğunda liderlik koltuğuna oturan Xiaomi, kaliteli ürünleri uygun fiyatlı bir şekilde satarak müşterilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Oyuncular için çıkardığı Black Shark serisini de şekillendiren şirket, Black Shark markası altında mobil oyun tutkunlarını çok mutlu edecek bir ürün tanıttı. 

10000 mAh kapasitesine sahip powerbank, şirketin son oyuncu telefonu Black Shark 2 Pro’yu 30 dakikada yüzde 47 şarj edebiliyor. 18 W hızlı şarj desteği sunan powerbank, metal ve kauçuktan üretilmiş şık tasarımının yanında orta kısımda yer alan led şeritlerle pil durumunu da anlık olarak görmenizi sağlıyor. 

Black Shark serisinde yer alan telefonlarda gördüğümüz tasarım çizgisini koruyan Powerbank, elektrik dalgalanması, ısınma gibi olaylara karşı da telefonu korumaya devam ediyor. Powerbank’te iki USB-A bağlantı noktası bulunurken bir de USB-C bağlantı noktası yer alıyor.

Diğer ekipmanlarınızı da şarj edebilirsiniz

Xiaomi’nin Black Shark powerbank’i yalnızca telefonları değil, üzerinde bulunan bir tuş yardımıyla akıllı bileklik, gamepad gibi ürünleri de şarj etmenize olanak sağlıyor. Cihazın üzerinde yer alan tuş, powerbank’in güç çıkışını düşürerek çevre birimleri için sağlıklı şarj imkanı yaratmış oluyor. 

Fiyatı

Xiaomi’nin en çok sevilen yönlerinden biri olan fiyat tarifesi burada da işliyor gibi görünüyor. Xiaomi’nin 10000 mAh’lik bataryası şu anda 16 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Tasarımı ve sunduğu hizmetler düşünüldüğünde bu fiyatıyla ülkemizde de büyük kitlelere hitap edeceği düşünülüyor. 
Sudo Komutunda Güvenlik Açığı Tespit Edildi
Sudo Komutunda Güvenlik Açığı Tespit Edildi

Unix tabanlı işletim sistemlerinin popüler komutlarından olan sudoda kritik bir güvenlik açığı tespit edildi. Kullanıcılara sunduğu izinler nedeniyle sıklıkla kullanılan sudoda güvende kalmak için ya...

Uzay Koşullarına Dahi Dayanabilen SSD Üretildi
Uzay Koşullarına Dahi Dayanabilen SSD Üretildi

Eğer yakın zamanda uzaya çıkma fikriniz varsa ve giderken biraz da film izleyeyim diyorsanız size iyi bir haberimiz var. Çünkü Mercury Systems, uzay yolculuğuna dayanıklı SSD'leri üretti. ...

Death Stranding Hakkında 7 Önemli Detay
Death Stranding Hakkında 7 Önemli Detay

Kadrosuyla, grafikleriyle dikkat çeken; daha önce hiç görmediğimiz bir türde gelen Death Stranding isimli oyuna yakından bakıyoruz. Film gibi ama değil, oyun gibi ama daha fazlası var! ...