Kamala Khan, Marvel's Avengers'da Başrol Olacak

Kamala Khan, Marvel's Avengers'da Başrol Olacak

Uzun bir süredir üzerinde uğraşılan ve heyecanla beklenen Marvel's Avengers oyunu neredeyse piyasaya sürülmeye hazır bir hale geldi.


Crystal Dynamics uzun bir süredir Marvel'ın yeni oyunu üzerinde çalışmalar yapıyordu. Birkaç yıllık bekleyiş sonunda sona eriyor ve oyun neredeyse piyasaya sürülmeye hazır durumda. Durum böyle olunca oyunun içeriği ile ilgili de yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. New York Comic-Con'da düzenlenen bir panelde şirket, Kamala Khan'ın, yani Bayan Marvel'in oynanabilir bir karakter olarak oyuna ekleneceğine dair bilgiler verdi. Bu daha önce duyurulan Kara Dul, Demir Adam, Hulk, Thor ve Kaptan Amerika'ya ek olarak Bayan Marvel'in de oyuna ekleneceğini göstermiş oluyor.

Oyunun daha önceki fragmanında da görülen Bayan Marvel, çocuk haliyle ve "A-Day" olarak adlandırılan felaket sırasında gözükmüştü. Fakat artık oyunun bir bölümünde Terragen büyüsüne maruz kaldığı ve güçlerini kazandığı zamanı anlatan bir hikaye kısmı bulunacağı ortaya çıktı. 

Hikayede ne anlatılıyor:

Hikayede oyuncular, olaydan beş yıl sonra Avengers ekibini bir araya getirmeye çalışan genç Bayan Marvel'i polimorfik güçleri ve gelişmiş iyileştirme yeteneklerini kullanıyor olacaklar. Khan'ın "Embiggen" yeteneği ile birlikte kendi boyutunu büyütmesi mümkün olacak ve buna karşısındaki karakterlerin gösterdiği tepkiler özel efektlerle birlikte eklenecek. 

Crystal Dynamics yazarı Shaun Escayg şunları söyledi: "Kamala'nın bu zamanlara nasıl geldiğini anlattığımız hikaye, oyun deneyimine yeni ve umutlu bir bakış açısı kazandırıyor. Ayrıca Bayan Marvel'in onu eşsiz kılan yetenekleri, onu her insanın oynamak isteyeceği bir karakter haline getiriyor." Bayan Marvel karakterini ise daha önce Fallout 76 ve Sage 2 oyunlarında çalışmış olan Sandra Saad seslendirecek. 

Oyun, önümüzdeki senenin 15 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek ve yeni eklenen kahramanlarla birlikte karakter havuzu genişlemeye devam edecek. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
YouTuber Shirley Curry, The Elder Scrolls: VI'da Yer Alacak
YouTuber Shirley Curry, The Elder Scrolls: VI'da Yer Alacak

"Skyrim'in Büyükannesi" lakabıyla tanınan 82 yaşındaki YouTuber Shirley Curry için iyi haber geldi. Curry, The Elder Scrolls: VI'da NPC olarak yer alacak. ...

Need For Speed Heat'in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
Need For Speed Heat'in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Electronic Arts'ın yeni oyunu Need for Speed Heat, 8 Kasım'da piyasaya sürülecek. Hem oyun konsolları hem de bilgisayar platformu üzerinden oynanabilecek Need for Speed Heat için şimdi, sistem gereksi...

AnTuTu'dan Tüketicilerin İşini Kolaylaştıracak Listeler
AnTuTu'dan Tüketicilerin İşini Kolaylaştıracak Listeler

Akıllı telefonları test eden bir platform olarak nam salan AnTuTu, önümüzdeki dönemlerdeki indirimlerle ilgili listeler hazırladı. Telefon modellerini belirli fiyat aralıklarında listeleyen AnTuTu, ye...