Galaxy S10 İçin Mükemmel Bir Uygulama: Energy Ring

Galaxy S10 İçin Mükemmel Bir Uygulama: Energy Ring

Güney Koreli şirketin amiral gemisi serisine özel üretilen uygulama, kamera deliği etrafında batarya düzeyini gösteriyor.


20 Şubat 2019 tarihinde düzenlenen Unpacked etkinliği ile yeni amiral gemisi serisi akıllı telefonları; Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerini tanıtan Samsung, kullandığı çentiksiz Infinity-O ekranı ile fazlasıyla olumlu yorumları toplamıştı. Geliştirilen bir uygulama ise Samsung'un ekran teknolojisini bir üst düzeye taşıyor.

Kullanıcılar tarafından; rengi, kalınlığı ve batarya düzeyi %25'in altına düştüğünde ne olacağı kişiselleştirilebilen bir uygulama olan Energy Ring, Galaxy S10 serisinin ekran içerisindeki selfie kamerasının etrafında bir halka yaratarak (S10 Plus'ta oval) kalan batarya düzeyini çok hoş bir şekilde gösteriyor. 

İstendiği zaman (örneğin film izlerken veya oyun oynarken) kapatılabilen ve istenildiğinde aktif edilebilen batarya halkası, Galaxy S10 kullanıcılarının vazgeçilmezi olacak gibi duruyor. Uygulamanın geliştiricisi IJP'nin daha önce de S8 ve S9 akıllı telefonları için batarya göstergeleri çalışmaları bulunsa da Galaxy S10'a özel ürettiği uygulama gerçek anlamda başarılı bir iş olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy S10 akıllı telefonlarınız için Energy Ring uygulamasını indirip akıllı telefonunuza ayrı bir hava katmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Bir Oyuncu, GTA 6 Duyuruluna Kadar GTA 5 Oynayacak (Video)
Bir Oyuncu, GTA 6 Duyuruluna Kadar GTA 5 Oynayacak (Video)

Bir oyuncu, hala duyurulmayan GTA 6'ya karşı tepkisini GTA 5 oynayarak göstermeye karar verdi. Öyle ki oyuncu, GTA 6 duyuruluncaya kadar GTA 5'in en büyük çevre yolunu turlayacak. Oyuncu şu sıralar, y...

Huawei, Kurumsal Tavsiye Edilenlerden Çıkarıldı
Huawei, Kurumsal Tavsiye Edilenlerden Çıkarıldı

Google, Huawei cihazlara Android desteğini keseceğini açıklamasından sonra olanlar oldu. Google yaptırımlarına son vermedi ve şimdi de Android Kurumsal Tavsiye Edilenler listesinden Huawei cihazları ç...

İnstagram'daki Yeme Bozukluğu İçerikli Kontrolden Çıktı
İnstagram'daki Yeme Bozukluğu İçerikli Kontrolden Çıktı

Instagram'daki beslenme bozukluklarına teşvik eden içerikler üzerine araştırma yapan uzmanlar, bu içeriklerin sayısının güç geçtikçe arttığı ve durumun giderek daha da tehlikeli bir hâl aldığı konusun...