Galaxy S10 İçin Mükemmel Bir Uygulama: Energy Ring

Galaxy S10 İçin Mükemmel Bir Uygulama: Energy Ring

Güney Koreli şirketin amiral gemisi serisine özel üretilen uygulama, kamera deliği etrafında batarya düzeyini gösteriyor.


20 Şubat 2019 tarihinde düzenlenen Unpacked etkinliği ile yeni amiral gemisi serisi akıllı telefonları; Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerini tanıtan Samsung, kullandığı çentiksiz Infinity-O ekranı ile fazlasıyla olumlu yorumları toplamıştı. Geliştirilen bir uygulama ise Samsung'un ekran teknolojisini bir üst düzeye taşıyor.

Kullanıcılar tarafından; rengi, kalınlığı ve batarya düzeyi %25'in altına düştüğünde ne olacağı kişiselleştirilebilen bir uygulama olan Energy Ring, Galaxy S10 serisinin ekran içerisindeki selfie kamerasının etrafında bir halka yaratarak (S10 Plus'ta oval) kalan batarya düzeyini çok hoş bir şekilde gösteriyor. 

İstendiği zaman (örneğin film izlerken veya oyun oynarken) kapatılabilen ve istenildiğinde aktif edilebilen batarya halkası, Galaxy S10 kullanıcılarının vazgeçilmezi olacak gibi duruyor. Uygulamanın geliştiricisi IJP'nin daha önce de S8 ve S9 akıllı telefonları için batarya göstergeleri çalışmaları bulunsa da Galaxy S10'a özel ürettiği uygulama gerçek anlamda başarılı bir iş olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy S10 akıllı telefonlarınız için Energy Ring uygulamasını indirip akıllı telefonunuza ayrı bir hava katmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Twitter, Yenilenen 'Listeler'i iOS Kullanıcılarına Sundu
Twitter, Yenilenen 'Listeler'i iOS Kullanıcılarına Sundu

Twitter'ın haziran ayında duyurduğu Sabitlenmiş Listeler özelliği, iOS kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Bu yeni özellik kapsamında iPhone sahibi olan Twitter kullanıcıları, oluşturdukları beş farkl...

2020 Yılında Çentiksiz iPhone'ların Geleceği Belirtildi
2020 Yılında Çentiksiz iPhone'ların Geleceği Belirtildi

Teknoloji devi Apple, bu seneki iPhone modelleriyle birçok kullanıcısını üzdü ve 'bu zamana kadarki en çirkin iPhone modeli' ifadesiyle anılan bir telefonu tasarladı. Mevcut tasarım kullanıcıların hoş...

Dolby, Ses Kayıt Uygulaması Yayınladı
Dolby, Ses Kayıt Uygulaması Yayınladı

Ses sistemi, veya kaliteli ses denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olan Dolby, akıllı telefon kullanıcılarına profesyonel şekilde seslerini kaydedebilmeleri için bir uygulama yayınladı. ...