Artık Eski World of Warcraft Arkadaşınızı Bulabileceksiniz

Önümüzdeki süreçte piyasaya sürülecek World of Warcraft Classic için oyuncuları bir araya getirmeyi hedefleyen Blizzard, bunun için ilk adımı attı. Blizzard’ın oluşturduğu yeni forumlar sayesinde artık eski World of Warcraft arkadaşlarınızı bulabileceksiniz.


Yıllar öncesinde World of Warcraft’ı deli gibi oynadıysanız büyük ihtimal o zamandan iyi arkadaşlıklar edinmişsinizdir. Eğer şimdi o zamanda edindiğiniz arkadaşlarınızı bulmak istiyorsanız, oyunun geliştiricisi Blizzard bunu gerçekleştirebileceğiniz forumlar oluşturdu.

Şirketin bunu yapmasındaki amaç, önümüzdeki zamanlarda piyasaya sürülecek World of Warcraft Classic’in oyuncu sayısını yükseltmek istemesinden kaynaklanıyor. 2004-2006 yılları arasında birlikte oynadığınız eski World of Warcraft arkadaşlarınızı bu forumlar sayesinde bulup tekrar onlarla MMO RPG keyfini yaşayabilirsiniz.

Peki bu forumlar nasıl çalışıyor?

Eski World of Warcraft arkadaşlarınızı bulmak istiyorsanız ilk olarak Classic Connections forumlarına gitmeniz gerekiyor.

Siteye girdikten sonra karşınıza arkadaşınızı bulmanıza yardımcı olacak bir seçenek ağacı beliriyor. Seçeneklerin arasında aradığınız kişinin Horde’a mı yoksa Alliance’a mı ait olduğu, hangi tarz sunucuda oynadığı ve hangi haritada oynadığı bilgisini görebilirsiniz.

World of Warcraft

Ardından karakterinizin ismini, ırkını, sınıfını, orijinal birliğinizin ismini ve tekrar oynamak istediğiniz oyuncuların adını paylaşabileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

World of Warcraft Classic, 27 Ağustos 2019 tarihinde oyunculara sunulacak. Bu yüzden arkadaşlarınızı bulmak için acele etmenizi tavsiye ederiz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Toyota’dan Ortalığı Karıştıran Yarış Oyunları Açıklaması
Toyota’dan Ortalığı Karıştıran Yarış Oyunları Açıklaması

Toyota, araçlarının hangi yarış oyunlarında yer alacağına dair sıkı bir politikaya sahip. Bu politika, oyunlardaki yarışların ne kadar yasal olduğuna göre değişiyor. ...

Microsoft, AirPods'lara Rakip Olmaya Hazırlanıyor
Microsoft, AirPods'lara Rakip Olmaya Hazırlanıyor

Ortaya çıkan bir rapora göre Microsoft, kendi üretimi olan kablosuz kulaklıkları piyasaya sürmek için hazırlanıyor. ...

Xbox One'a Google Asistan Desteği Geliyor
Xbox One'a Google Asistan Desteği Geliyor

Microsoft’un popüler oyun konsolu Xbox One, kullanıcılara birçok özellik sunuyor. Bu özelliklere bir yenisini daha eklemeye karar veren teknoloji devi, Google ile iş birliğine gitti. Xbox...