Spotify'dan Tekrar Tuşu Güncellemesi

Spotify'dan Tekrar Tuşu Güncellemesi

Dijital müzik yayıncılığında zirvenin sahibi olan Spotify, uygulamada yer alan tekrar butonunu geri getirmeye hazırlanıyor.


Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip Spotify, uygulamasında yer alan tekrar butonunu geri getirmeye hazırlanıyor. Dağıtımına başlayan güncellemenin, yakında tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Önceki güncelleme, Spotify’ın şu an oynatılan sayfasındaki butonları yeniden düzenlemiş ve tekrar butonunu sağ üst köşede üç noktaya basınca açılan menü altına konumlandırmıştı.

Yeni gelen güncelleme ile tekrar butonu, çalma kontrollerinin soluna ve karışık çalma butonun hemen sağına konumlandırılmış. Güncellenmiş arayüz ayrıca sanatçının ve şarkı isminin sol kısma doğru hizalanmasını sağlıyor.

Tekrar butonunun herkes için kullanılabilir olması ne kadar zaman alacağı henüz bilinmiyor ancak bu güncellemenin herkese ulaşacağını söylemek mümkün. Siz Spotify'da geri gelen tekrar butonunu nasıl karşılıyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Tek Soruluk Dev Anket: Hala Facebook Kullanıyor musunuz?
Tek Soruluk Dev Anket: Hala Facebook Kullanıyor musunuz?

Sosyal medya terimini hayatımıza sokan Facebook, artık duraklama dönemine girdi. Son yıllarda değişen kullanım alışkanlıkları nedeniyle insanlar onu terk etmeye başladılar. Peki siz hala Facebook kull...

Vivo V15 Pro'nun Tasarım Özellikleri Ortaya Çıktı
Vivo V15 Pro'nun Tasarım Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo'nun bir hafta içerisinde tanıtacağı Vivo V15 Pro'nun tasarımına dair önemli bilgiler edinildi. ...

iTunes’un Tarihindeki En Büyük Başarı ve Başarısızlıkları
iTunes’un Tarihindeki En Büyük Başarı ve Başarısızlıkları

Apple'ın WWDC 2019'da iTunes için yolun sonuna gelindiğini açıklamasının ardından iTunes'un tarihindeki başarı ve başarısızlıkları sizler için derledik. ...