Spotify'dan Tekrar Tuşu Güncellemesi

Spotify'dan Tekrar Tuşu Güncellemesi

Dijital müzik yayıncılığında zirvenin sahibi olan Spotify, uygulamada yer alan tekrar butonunu geri getirmeye hazırlanıyor.


Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip Spotify, uygulamasında yer alan tekrar butonunu geri getirmeye hazırlanıyor. Dağıtımına başlayan güncellemenin, yakında tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Önceki güncelleme, Spotify’ın şu an oynatılan sayfasındaki butonları yeniden düzenlemiş ve tekrar butonunu sağ üst köşede üç noktaya basınca açılan menü altına konumlandırmıştı.

Yeni gelen güncelleme ile tekrar butonu, çalma kontrollerinin soluna ve karışık çalma butonun hemen sağına konumlandırılmış. Güncellenmiş arayüz ayrıca sanatçının ve şarkı isminin sol kısma doğru hizalanmasını sağlıyor.

Tekrar butonunun herkes için kullanılabilir olması ne kadar zaman alacağı henüz bilinmiyor ancak bu güncellemenin herkese ulaşacağını söylemek mümkün. Siz Spotify'da geri gelen tekrar butonunu nasıl karşılıyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Resmen Açıklanan Xiaomi Mi 9 Özellikleri
Resmen Açıklanan Xiaomi Mi 9 Özellikleri

Xiaomi, hayranlarını heyecanlandırmak istediğinden olacak ki hem yöneticilerinin açıklamaları ile hem de sosyal medya hesapları ile yeni amiral gemisi Mi 9'un pek çok özelliğini çoktan açıklamış durum...

Mortal Kombat 11'de Yer Alacak Yeni Karakter Belli Oldu
Mortal Kombat 11'de Yer Alacak Yeni Karakter Belli Oldu

Kolların, kafaların kopacağı Mortal Kombat 11'e geleceği belli olan son karakter Kano oldu. Ge&cc...

PlayStation 4 - En İyi 10 Açık Dünya Oyunu
PlayStation 4 - En İyi 10 Açık Dünya Oyunu

Uçsuz bucaksız bir platform haline gelen PlayStation, içerisindeki sayısız oyunla birlikte kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Bu yazımızın konusu ise PlayStation 4 için de çıkış yapmış olan 10 a...