E3 2019’un başlamasına günler kala EA, kendi YouTube kanalında yaptığı basın konferansında yeni gelecek oyunlarını tanıttı.


8 Haziran günü saat 9.15’te başlayan konferansta Electronic Arts, hem video oyun tanıtımları hem de oynanış görüntüleriyle kendi basın konferansı EA Play’de oyunculara bu senenin ilk seyir zevkini yaşattı. Star Wars Fallen Order, FIFA 20, Madden 20 gibi oyunların tanıtıldığı konferans, YouTube üzerinden yayınlandı. 

Aşağıda göreceğiniz E3 fragmanları, henüz her şeyin başlangıcı. 11 Haziran tarihinde başlayacak olan E3’te Bethesda ve Microsoft, daha fazla oynanış videosuyla karşımıza çıkacak ve PC Gaming Show, her zaman olduğu gibi çeşitli yayıncılar ve bağımsız geliştiricilerin epik fragmanlarını izleyenlere sunacak. 

Henüz izlemediyseniz, EA Play’de gösterilen fragmanların listesini aşağıda bulabilirsiniz. 

Star Wars Jedi: Fallen Order E3 Fragmanı

Apex Legends: Season 2 E3 Fragmanı

Battlefield 5 Chapter 4 E3 Fragmanı

FIFA 20 E3 Fragmanı

Madden NFL 20 E3 Fragmanı

The Sims 4: Island Living E3 Fragmanı
Microsoft'un Xbox'a yapacağı değişiklikler, Xbox Insider kullanıcıları için ortaya konuldu. Değişikliklerin çoğu, Xbox One'larda sürekli kullanılan 3 özelliğin geliştirip...

Bir devrin sonu yaklaşıyor. Google Chrome, 1996 yılında hayatımıza giren Flash'a verdiği desteği 2020 yılının başında kesecek. Flash'ın nihai sonu yaklaşırken Google, arama...

Kuantum bilgisayarların bilgisayarların geleceğini değiştirmesi bekleniyor. Uzmanlar ise bu durumu bir miktar şüpheyle karşılaşıyor. Bu şüphelerin oldukça makul nedenleri var.