Resmi Gazete Mobil Uygulama - iOS Android İndir

Resmi Gazete Mobil Uygulama - iOS Android İndir

Resmi Gazete'nin Android ve iOS platformlarında kullanılabilen mobil uygulaması, kullanıcıların hizmetine sunuldu. Uygulamayı kullanarak detaylı filtrelemer yapmak ve gazetenin sayılarını görüntülemek mümkün.


Türkiye Cumuriyeti Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde, Resmi Gazete'nin mobil uygulaması hizmete sunuldu. Böylelikle Cumhurbaşkanlığı İdare İşler Başkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Resmi Gazete'ye, mobil platformlar üzerinden erişilebilecek.

Uygulama, hem Android hem de iOS platformu için kullanılabiliyor.

Resmi Gazete ismiyle yayınlanan uygulama, geniş bir görüntüleme izni veriyor. Gazetenin 7 Şubat 1921 tarihindeki ilk sayısı da olmak üzere tüm sayılara erişilebiliyor. Ayrıca uygulamanın 'Ayarlar' bölümünü kullanarak detaylı aramalar yapılabiliyor.

Bu uygulamayı kullanarak kanunlara, Cumhurbaşkanlığı kararnamelerine, yönetmelikler ve AYM'nin aldığı kararlar gibi pek çok resmi işleme erişilebiliyor. Ayrıca belirli bir tarih seçilerek filtreleme yapılabiliyor.

Bu uygulama şimdi hem Google Play Store hem de App Store üzerinden indirilebiliyor. Ayrıca Resmi Gazete'nin resmi internet sayfasına da, uygulamaların indirme bağlantıları eklenmiş durumda. 

Eğer Resmi Gazete'nin yeni çıkan uygulaması indirmek isterseniz aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.
The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da Ücretsiz Oldu
The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da Ücretsiz Oldu

RPG oyunu severlerin popüler serilerinden The Witcher'ın orijinal oyunu The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da tamamen ücretsiz oldu. ...

OnePlus 7 Pro'nun Tanıtım Videosu ve Fiyatı Ortaya Çıktı
OnePlus 7 Pro'nun Tanıtım Videosu ve Fiyatı Ortaya Çıktı

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro'nun tanıtılmasına saatler kala cihazın tanıtım videoları, fiyatlarıyla birlikte ortaya çıktı. ...

Resmen Açıklanan Xiaomi Mi 9 Özellikleri
Resmen Açıklanan Xiaomi Mi 9 Özellikleri

Xiaomi, hayranlarını heyecanlandırmak istediğinden olacak ki hem yöneticilerinin açıklamaları ile hem de sosyal medya hesapları ile yeni amiral gemisi Mi 9'un pek çok özelliğini çoktan açıklamış durum...