Microsoft, Xbox'un E3 2019 Gösteriminin Tarihini Açıkladı

Xbox'un E3 2019 gösteriminin tarihi sonunda belli oldu. Microsoft, Xbox'ın bu yılki gösteriminin 9 Haziran'da gerçekleşeceğini duyurdu.


Xbox’ın E3 2019 konferansının pazar günlerinde gerçekleşmesi artık gelenekselleşen bir durum. Microsoft'un bugün yaptığı açıklamaya göre Xbox’ın gösterimini 9 Haziran'da YouTube, Twitch, Facebook ve Mixer üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

“Brifing hazır ve E3 resmen yolda! 9 Haziran tarihinde XboxE3 brifingi için bize katılın.”

Peki Xbox’un E3 2019 gösteriminde bizleri neler bekliyor? En çok söylentisi dönen yenilik, Xbox One S isimli tamamen dijital oyun konsolu. Ayrıca Xbox Live ve Game Pass gibi yeni bir abonelik hizmetinin de duyurusunun yapılacağı söylentiler arasında.

Xbox One’ın hatırı sayılır başarısından sonra, Microsoft’un bu yıl ‘Project Scarlett’ olarak anılan yeni nesil bir oyun konsolu duyuracağına dair hiçbir bilgi yok. Ancak Microsoft’un en büyük rakibi Sony’nin elindeki kozları oynaması halinde Microsoft da ateşe ateşle karşılık vermek için bir hamle yapabilir.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
İnternette En Çok Zaman Harcayan Ülkeler Belli Oldu
İnternette En Çok Zaman Harcayan Ülkeler Belli Oldu

İnternet başında en çok süre geçiren ülkelerin listesi belli oldu. Türkiye, internet başında geçirilen süre konusunda dünya ortalamasının üzerinde yer aldı. ...

Bir Yapay Zeka, Yaptığı Portrelerle Beğeni Topladı
Bir Yapay Zeka, Yaptığı Portrelerle Beğeni Topladı

Kadın ve erkek portreleri çizerek pek çok sanatçıyı dahi büyüleyen yapay zekanın çalışmaları Londra’da açık artırmaya çıkacak. ...

Facebook'tan Çapraz Platform Desteği Geliyor
Facebook'tan Çapraz Platform Desteği Geliyor

Facebook, elindeki platformlar arasındaki entegrasyonu artırmayı hedefliyor. ...