Modern Warfare'in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

Modern Warfare'in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

Efsane haline gelmiş savaş oyunu serisi Call of Duty'nin son oyunu Modern Warfare, birkaç ay içerisinde hayranlarıyla buluşacak. Oyunun çıkışından önce basın mensuplarına oyunu oynama imkanı sunan Infinity Ward, oyunun nasıl olacağına dair bazı bilgileri de paylaşmış oldu.


Call of Duty hayranlarının sabırsızlıkla beklediği oyun Modern Warfare, fragmanın çıktığı günden beri birçok kişinin odak noktası olmuş durumda. Ortaya çıkan her yeni bilgiyle birlikte hayranların heyecanı bir nebze daha artarken IGN, oyunun 2v2 Multiplayer modunu inceledi.

Gunfight match isimli, küçük bir alanda geçen oyun modunda iki kişilik takımların yer aldığından bahseden IGN, 40 saniyelik oyunlar olarak tasarlanmış. Genelde pusuya yatan kişileri harekete geçirmeyi amaçlayan oyun modunda, harita merkezine konumlandırılmış bir bayrak bulunuyor. Takımlardan herhangi biri bayrağı üç saniye boyunca koruyabilirse bir puan kazanıyor. Kimsenin ölmemesi durumdaysa kim en çok cana sahipse o takım kazanıyor. Tabii ki bu oyun modunda canınız yenilenmiyor.

2v2 modundaki küçük haritaları beğendiğini bildiren IGN, oyunda herkesin rastgele bir silahla doğduğu oyun modunu da başarılı bulduğundan bahsetti. Herkese rastgele şekilde aynı silahın verildiği modda yalnızca yeteneğin işe yaradığından bahseden IGN, aynı zamanda ekipçe ilerlemenin de önemli olduğunun altını çizdi.

Oyunun son derece eğlenceli olduğunu ve Infinity Ward'un ciddi bir başarı yakaladığını söyleyen IGN, diğer çok oyunculu modların 1 Ağustos tarihinde ortaya çıkacağını da bildirdi.

Oyunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz:
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Snapchat Atağa Kalktı: İlgi Çekici Birçok Yenilik Geliyor
Snapchat Atağa Kalktı: İlgi Çekici Birçok Yenilik Geliyor

Instagram ve Facebook’a hikayeler özelliğinin gelmesiyle sektörün biraz gerisinde kalan Snapchat, bu durumu tersine döndürmeye hazırlanıyor. Uygulamaya belgesel, komedi ve gençlik dizileri gibi Snapch...

Windows, Kullanıcılarını Microsoft Edge'e Teşvik Ediyor
Windows, Kullanıcılarını Microsoft Edge'e Teşvik Ediyor

Microsoft, Windows 10 güncellemesiyle varsayılan tarayıcısını Internet Explorer’dan Microsoft Edge’e çevirmişti. Bunun yanı sıra işletim sisteminin 2015 güncellemesinin ardından Microsoft, kullanıcıla...

Smart, Forease+ Adlı Konsept Aracını Görücüye Çıkardı
Smart, Forease+ Adlı Konsept Aracını Görücüye Çıkardı

Daimler'ın sahibi olduğu elektrikli araba üreticisi Smart, çok da büyük bir firma olmamasına rağmen kendine oldukça güveniyor. Alman firma, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı'nda Forease+ adlı konsept arabas...