OnePlus 7/7 Pro’nun Aralık Ayında OxygenOS 11 Güncellemesini Alacağı Doğrulandı

OnePlus 7/7 Pro’nun Aralık Ayında OxygenOS 11 Güncellemesini Alacağı Doğrulandı

OnePlus, Android 11 Beta programının parçası olan birkaç markadan bir tanesiydi . Bu, markanın geçen hafta Android 11’i OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’ya dayanan kararlı OxygenOS 11’i piyasaya sürmesine yardım etti . Sunum duyurusunda şirket, güncelleme için uygun cihazları da listeledi. Şimdi, bir OnePlus sözcüsü, geçen yılki OnePlus 7 ve OnePus 7 Pro’nun güncellemeyi ne zaman alacağını da duyurdu.

OnePlus 8 serisinden sonra, Android 11 tabanlı OxygenOS 11 güncellemesini almak adına ilk sırada OnePlus 7T serisi olmalıdır. Bununla birlikte, ilginç bir şekilde, bir şirket sözcüsü Android Authority’ye OnePlus 7T yerine OnePlus 7 serisi için Android 11 zaman çizelgesini duyurdu.

OnePlus 7, hands on: Worthy 6T upgrade faces stiffer competition Review | ZDNet

Söz konusu OnePlus temsilcisine göre, OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro , Aralık ayında OxygenOS 11 güncellemesi gelecek. Bu, OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro’nun ideal olarak daha önce alması gerektiği anlamına gelir , fakat yönetici bu konuda hiçbir şeyden söz etmedi.

Bunun dışında, OnePlus yakın zamanda OnePlus Nord için kapalı beta test cihazları işe aldı . Bu sebeb ile, bu telefonun 2020 sonundan önce Android 11 güncellemesini de alma ihtimali bulunmaktadır.
Fortnite, oyuncuların fazlasıyla sevdiği kreatif mod için 3 milyon dolar ödül havuzu bulunan bir turnuva düzenliyor. ...

Ortaya çıkan bir rapora göre Microsoft, kendi üretimi olan kablosuz kulaklıkları piyasaya sürmek için hazırlanıyor. ...

Bu ayın başlarında bir akıllı televizyon üzerinde çalıştığını duyuran Nokia, ürünün tanıtımı için onaylanmış lansman tarihi verdi. Bu yazımızda ise önümüzdeki hafta...