Bu Chrome Eklentisi Sekmelerinizin Kontrolünü Sağlıyor

Bu Chrome Eklentisi Sekmelerinizin Kontrolünü Sağlıyor

Eğer bir araştırma yapmak için veya işiniz dolayısıyla birden çok sekme açmak zorunda kalıyorsanız ve bu sekmeleri kapatmayı unutuyorsanız, şimdi anlatacağımız eklenti tam size göre. CloseMyTabs, sekmelerinizi en son ne zaman kullandığınızı size gösteriyor ve istediğiniz zaman dilimindeki uygulamaları kapatmanızı sağlıyor.


Google Chrome’u kullanırken, ister istemez birden fazla sekme kullanabiliyoruz. Bu sekmelerin fazlalığı bazı durumlarda fark edebileceğiniz gibi performansı da bir nebze düşürüyor. Bu nedenle de gereksiz sekmeleri kapatmayı unutmamak gerekiyor.

Gerek iş alanınızın gereklilikleri olsun gerek araştırmalarınız olsun internet sekmeleri bazen fark edemediğimiz kadar birikiyor, zira bazen açtığımız sekmeleri kapatmayı unutabiliyoruz. Bunları tek tek kapatmak da zulüm oluyor. İşte bu durumu kolaylaştırmak için CloseMyTabs yardımınıza koşuyor.

Bu eklenti, aynı diğer eklentiler gibi küçük bir logo şeklinde bulunuyor ve tıkladığınız zaman küçük bir pencere açılarak açık olan sekmelerinizi sizlere gösteriyor. Programın güzel yanı, hangi sekmeyi en son ne zaman kullandığınızı da sizlere gösteriyor olması. Bu şekilde uzun süredir kullanmadığınız sekmeleri görüp kolay bir şekilde kapatabiliyorsunuz.

Program, size sekmeleri en son kullandığınız zamanları göstermenin yanı sıra, seçebileceğiniz filtreye göre birden fazla sekmeyi kapatabilmenize olanak sağlıyor. Misal verelim; üç tane sekmeyi en son 2 saat önce kullandınız. Eğer logoya tıkladığınızda açılan barı 2 saate ayarlarsanız, yalnızca o üç sekme kapanacaktır. Bu şekilde tek tek uğraşmanıza gerek kalmadan birden çok sekmeyi kolay bir şekilde kapatabileceksiniz. Eğer eklentiyi beğendiyseniz buraya tıklayarak eklentiye sahip olabilirsiniz.
PlayStation Store İlkbahar İndirimleri Başladı
PlayStation Store İlkbahar İndirimleri Başladı

Belirli dönemlerde kullanıcılarını gülümsetmeyi seven Sony, İlkbahar İndirimi'ni başlatarak bu mevsim de oyuncuları boş geçmedi. Listemizdeki 10 oyunun yanı sıra birçok farklı oyun da indirime dahil. ...

2020’ye Kadar Tüm iPhone Serisi OLED Ekrana Geçiş Yapacak
2020’ye Kadar Tüm iPhone Serisi OLED Ekrana Geçiş Yapacak

Apple’ın 2020 yılına kadar bütün iPhone serisinde OLED ekranlar kullanmaya başlayacağı iddia ediliyor. ...

Intel Yeni Canavarını Duyurdu: Core i9-9900KS
Intel Yeni Canavarını Duyurdu: Core i9-9900KS

Intel, Computex Kickoff etkinliğinde yeni Core i9-9900KS modelini duyurdu. Modelin 8 çekirdeği birden 5 GHz hızda çalışabilecek. ...