Final Fantasy VII Remake’i İçin Bir Sayaç Yayınlandı

Final Fantasy VII Remake’i İçin Bir Sayaç Yayınlandı

Square Enix, Final Fantasy VII’nin yeniden yapımı için bir zamanlayıcı paylaştı. Bu zamanlayıcı, yeni tanıtım fragmanının çıkış zamanını gösteriyor.


Square Enix, yeni Final Fantasy VII Remake’inin tanıtım çalışmalarına devam ediyor. Firmanın Japonya sitesine eklenen ve geriye doğru giden sayaç, şirketin oyun için yayınlayacağı yeni fragmanın tarihini işaret ediyor.

11 Eylül’de Türkiye saati ile 17:00’da sona erecek olan zaman sayacının üzerinde yeni fragman yazıyor. Fragmanın, oyunla ilgili sorulardan hangilerine cevap vereceği ise merak ediliyor. FF7’nin kendi dünyası içerisinde sırıtmayan şekilde evlerle dövüşebilecek miyiz? Square Enix’in hala yapımda yer aldığını söylediği cross-dressing sahnesi duruyor mu? Cevapları görme ihtimalimiz var.

ff7 remake geri sayım

Square Enix aslında FF7 Remake’i E3 2015’te duyurmuştu. Uzakdoğulu firmanın bu projede kararlı olduğunu ise ancak 2019’da yayınlanan yeni görseller ile gördük. E3 2019’da oyunun oynanış demosunu da görmüştük. 

Final Fantasy 7 Remake parça parça yayınlanacak. İlk kısım 3 Mart 2020’de gelecek ve oyunun Midgar’da geçen hikayesini ele alacak. Şimdilik yalnızca PS4 için duyurulan Final Fantasy 7 Remake’in başka konsollarda da yer alıp almayacağı ise merak konusu. 
Resident Evil 2: Remake Hangi Donanımlarda Canavar?
Resident Evil 2: Remake Hangi Donanımlarda Canavar?

Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan CAPCOM efsanesi Resident Evil 2'nin yeniden yapım oyununun performans değerlerine göz atıyoruz. ...

Ion Maide, Tam Sürüme Geçmeye Hazırlanıyor
Ion Maide, Tam Sürüme Geçmeye Hazırlanıyor

Retro havasıyla 90'lı yılların oyunlarını hatırlatan Ion Maiden, uzun bir erken erişim sürümünün ardından tam sürüme geçmeye hazırlanıyor. Edinilen bilgilere göre oyun, 11 Temmuz 2019 tarihinde tam sü...

Microsoft, Edge'de Hata Bulanlara 30 Bin Dolar Verecek
Microsoft, Edge'de Hata Bulanlara 30 Bin Dolar Verecek

Microsoft, yeni tarayıcısı Edge için 'hata avı' evresine geçmiş durumda. Farklı hataları ortaya çıkaran kişilere 30 bin dolara kadar bir para ödeyeceğini belirten Microsoft, Edge'in en güvenli tarayıc...