LG’nin Yeni Akıllı Telefon Patenti Ortaya Çıktı

LG’nin Yeni Akıllı Telefon Patenti Ortaya Çıktı

LG'nin yeni ortaya çıkan akıllı telefon patentine göre, bizleri damla çentikte yer alan üç adet ön kameralı bir cihaz bekliyor.


LG, G8 ThinQ ve V50 ThinQ cihazlarını bu yılın başında tanıtmıştı. Şirket ayrıca V50 ThinQ’in 5G modelinin lansmanını da Şubat ayında gerçekleştirmişti. Şimdi ise şirket tarafından yayınlanan bir patent dosyasında yeni bir cihaz ile karşı karşıyayız.

Patent dosyasındaki görüntüye göre, ekranın üstündeki çentikte 3 adet kamera bulunuyor. Endüstri standartlarını baz alırsak, bu üç kameranın işlevlerinin geniş açı, derinlik sensörü ve ana kamera olması bekleniyor. Derinlik sensörü sayesinde ise portre modunda daha iyi sefieler çekilmesi muhtemel.

Cihazın ekranının üst tarafındaki çentiği dışında ‘full ekran’ tasarımına sahip olduğunu görüyoruz. Arka tarafta ise yine öndekine benzer bir şekilde 3 adet kamera, altıda ise parmak izi sensörü mevcut. Cihazın yan tarafında ise ses tuşlarının yanı sıra bir de Google Asistan tuşu bulunuyor.

Görüntüye göre cihazda jak girişi bulunmuyor, LG’nin bunun yerine kendi Quad-DAC teknolojisini kullanması bekleniyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Google Asistan'a Karanlık Mod Geliyor
Google Asistan'a Karanlık Mod Geliyor

Karanlık Mod son zamanların modası. Özellikle mobil tarafta göz konforunu sağlamak için renklerin olabildiğince koyulaştırılması, Google geliştiricilerinin de dikkatini çekiyor. YouTube'a ve Android'i...

DriverPack Solution ile Sürücü Güncelleme Nasıl Yapılır?
DriverPack Solution ile Sürücü Güncelleme Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınızdaki sürücülerin güncel olmaması performans ve optimizasyon sorunlarına yol açabilir. Mevcut sürücülerinizi güncelleştirmek için kullanabileceğiniz DriverPack Solition uygulamasını bu ya...

Resident Evil 2: Remake 399 TL Oldu
Resident Evil 2: Remake 399 TL Oldu

Bugün itibarı ile oyuncuların beğenisine sunulan Resident Evil 2: Remake, bir anda fırlayan fiyatıyla da dudak uçuklattı. ...