LG’nin Yeni Akıllı Telefon Patenti Ortaya Çıktı

LG’nin Yeni Akıllı Telefon Patenti Ortaya Çıktı

LG'nin yeni ortaya çıkan akıllı telefon patentine göre, bizleri damla çentikte yer alan üç adet ön kameralı bir cihaz bekliyor.


LG, G8 ThinQ ve V50 ThinQ cihazlarını bu yılın başında tanıtmıştı. Şirket ayrıca V50 ThinQ’in 5G modelinin lansmanını da Şubat ayında gerçekleştirmişti. Şimdi ise şirket tarafından yayınlanan bir patent dosyasında yeni bir cihaz ile karşı karşıyayız.

Patent dosyasındaki görüntüye göre, ekranın üstündeki çentikte 3 adet kamera bulunuyor. Endüstri standartlarını baz alırsak, bu üç kameranın işlevlerinin geniş açı, derinlik sensörü ve ana kamera olması bekleniyor. Derinlik sensörü sayesinde ise portre modunda daha iyi sefieler çekilmesi muhtemel.

Cihazın ekranının üst tarafındaki çentiği dışında ‘full ekran’ tasarımına sahip olduğunu görüyoruz. Arka tarafta ise yine öndekine benzer bir şekilde 3 adet kamera, altıda ise parmak izi sensörü mevcut. Cihazın yan tarafında ise ses tuşlarının yanı sıra bir de Google Asistan tuşu bulunuyor.

Görüntüye göre cihazda jak girişi bulunmuyor, LG’nin bunun yerine kendi Quad-DAC teknolojisini kullanması bekleniyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 iOS Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 iOS Uygulama

Ücretsiz uygulama avımızın bu haftasında sizler için iOS’te kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamaları derledik. ...

No Man's Sky Beyond'un Çıkış Tarihi Belli Oldu
No Man's Sky Beyond'un Çıkış Tarihi Belli Oldu

Çıkmadan önce oyuncularda çok büyük beklentiler oluşturan ancak çıktıktan sonra hayal kırıklıklarına sebep olan No Man’s Sky, daha sonra yaptığı güncellemeler ve içerik genişletmeleriyle oyuncularının...

Wikipedia Kurucusu, Herkesi Sosyal Medya Grevine Davet Etti
Wikipedia Kurucusu, Herkesi Sosyal Medya Grevine Davet Etti

Sosyal medyanın kişisel veriler üzerindeki kontrolünden sıkılan Wikipedia kurucusu Dr. Larry Sanger, sosyal medya kullanımı konusunda bir boykot başlattı. ...