GoT'un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

GoT'un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

Televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden biri olan Game of Thrones’un hikayesi, Beyond The Wall mobil oyunu ile genişleyecek gibi gözüküyor.


George R R Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden uyarlanan HBO yapımı Game of Thrones, büyük bir marka haline geldi. Yakın zamanda televizyondaki yolculuğu (şimdilik) sona eren serinin yeni bir mobil oyunu çıkacak.

Android ve iOS telefonlardan oynanabilecek olan Game of Thrones: Beyond The Wall adlı oyun, popüler diziden birkaç asır öncesinde geçecek. Hikaye, Lord Commander Brynden Rivers yani Bloodraven veya Üç Gözlü Kuzgun olarak bilinen kişinin Duvar’ın arkasını keşfettikten sonra kaybolduğu noktada başlayacak.

Beyond The Wall, görünüşe göre bir 'tur bazlı strateji' oyunu olacak. Sevdiğimiz karakterleri bir araya getirecek, savaş taktikleri yapacak ve savaşları kazanmaya çalışacağız. İkonik karakterlerin her biri kendi özel yeteneklerine sahip olacak Bu sayede savaşların seyrini değiştirmeye çalışacağız. Oyunda ilerledikçe Known World’ün dört bir yanından karakterler toplayacak ve ekibimizi genişleteceğiz. Oyun ücretsiz olacak, oyun içi satın almaları destekleyecek.

Oyuna şu anda kendi resmi internet sitesinden, Google Play’den ve App Store’dan önkayıt yaptırılabiliyor. Önkayıt yaptıranlara oyun içinde çeşitli hediyeler verilecek. Aşağıdaki videoda oyunun oynanışını görebilirsiniz.
Sony' PSVR'a İki Yeni Özellik Ekleyecek Gibi Görünüyor
Sony' PSVR'a İki Yeni Özellik Ekleyecek Gibi Görünüyor

Sony, PSVR kullanıcılarının canlı etkinlikleri izlemesine olanak sağlayan ve kendi avatarınızı arkadaşlarınızın oyunlarına eklemenizi mümkün kılan iki yeni özelliği patentledi. ...

Apple'ın Düşük Fiyatlı Yeni iPad'lerinde Face ID Olmayacak
Apple'ın Düşük Fiyatlı Yeni iPad'lerinde Face ID Olmayacak

Yakın zamanda yenilenen iPad Pro gibi iPod Touch'ın da yenilenmesi gündemde. Fakat iPod Touch için gelecek bu yenileme içerisinde Face ID teknolojisini barındırmayacak. Kullanıcıların tepkisi satışlar...

Vivo'nun Tam 14 Yeni Model Adı Satın Aldığı Ortaya Çıktı
Vivo'nun Tam 14 Yeni Model Adı Satın Aldığı Ortaya Çıktı

Son dönemlerin popüler üreticilerinden Vivo, yayınlanan yeni bir rapora göre X, V ve Y olmak üzere üç seri için toplamda 14 yeni model adı satın aldı. ...