GoT'un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

GoT'un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

Televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden biri olan Game of Thrones’un hikayesi, Beyond The Wall mobil oyunu ile genişleyecek gibi gözüküyor.


George R R Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden uyarlanan HBO yapımı Game of Thrones, büyük bir marka haline geldi. Yakın zamanda televizyondaki yolculuğu (şimdilik) sona eren serinin yeni bir mobil oyunu çıkacak.

Android ve iOS telefonlardan oynanabilecek olan Game of Thrones: Beyond The Wall adlı oyun, popüler diziden birkaç asır öncesinde geçecek. Hikaye, Lord Commander Brynden Rivers yani Bloodraven veya Üç Gözlü Kuzgun olarak bilinen kişinin Duvar’ın arkasını keşfettikten sonra kaybolduğu noktada başlayacak.

Beyond The Wall, görünüşe göre bir 'tur bazlı strateji' oyunu olacak. Sevdiğimiz karakterleri bir araya getirecek, savaş taktikleri yapacak ve savaşları kazanmaya çalışacağız. İkonik karakterlerin her biri kendi özel yeteneklerine sahip olacak Bu sayede savaşların seyrini değiştirmeye çalışacağız. Oyunda ilerledikçe Known World’ün dört bir yanından karakterler toplayacak ve ekibimizi genişleteceğiz. Oyun ücretsiz olacak, oyun içi satın almaları destekleyecek.

Oyuna şu anda kendi resmi internet sitesinden, Google Play’den ve App Store’dan önkayıt yaptırılabiliyor. Önkayıt yaptıranlara oyun içinde çeşitli hediyeler verilecek. Aşağıdaki videoda oyunun oynanışını görebilirsiniz.
Ram Fiyatları %23 Arttı
Ram Fiyatları %23 Arttı

Bildiğiniz üzere ülkemizde kur farklarından ötürü teknolojik eşyalarda fiyatlar tavan yapmış durumda. Japon üreticilerden gelen DRAM zammı haberi ise PC toplama hayali kuranları oldukça üzecek gibi gö...

MediaTek Helio G90, AnTuTu Testlerinde Görüntülendi
MediaTek Helio G90, AnTuTu Testlerinde Görüntülendi

MediaTek'in birkaç saat önce duyurduğu yeni işlemcisi Helio G90, AnTuTu testlerinde ortaya çıktı. AnTuTu testlerine göre Helio G90, Snapdragon 730 ve Kirin 810'a dişli bir rakip olmayı başarıyor. ...

Uluslararası Siber Suç Çetesi 'None' Çökertildi
Uluslararası Siber Suç Çetesi 'None' Çökertildi

Gürcistan polisinin Amerika ve Almanya gibi ülkelerle ortak olarak yaptığı bir operasyonda çökertilen siber suç çetesi, kurbanlarına 'GozNym' isimli bir yazılımla saldırıyordu. Bugüne kadar 40 bin kiş...