Meryem Uzerli, Netflix Dizisi Dark İçin Görüşmelere Başladı

Meryem Uzerli, Netflix Dizisi Dark İçin Görüşmelere Başladı

Dijital yayın platformu Netflix’in en sevilen serilerinden biri olan Dark’ın yeni sezonunda tanıdık bir yüzü izleyebiliriz. Adını Muhteşem Yüzyıl ile duyuran Meryem Uzerli’nin Alman dizisi için deneme çekimi gerçekleştirdiği iddia edildi.


Netflix kütüphanesindeki yerini 2017 yılında alan Dark, gerek hikaye örgüsü gerekse oyuncu kadrosuyla son yılların en başarılı dizileri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz aylarda ikinci sezonu yayınlanan seri, her zaman olduğu gibi arkasında kafa yakan pek çok soru işareti bırakarak sezon finali verdi.

Üçüncü sezon çekimleri devam eden popüler dizi hakkında çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Alman asıllı Türk oyuncu Meryem Uzerli’nin Dark için deneme çekimi verdiği söyleniyor. Hatta Uzerli’nin videosunun projenin yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından beğenildiği ve anlaşma sağlandığı takdirde çekimlere başlayacağı iddia edildi.

dark

Elbette tüm bu bilgiler şu an için teyide muhtaç vaziyette; ancak Uzerli’nin Alman asıllı olması ve Dark’ın yaratıcılarından Baran bo Odar’ın da Türk kökenlerine sahip olması, bu ihtimali oldukça güçlendiriyor. Yine de temkinli olmakta fayda var. Zira geçmişte de Azerbaycan asıllı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade’nin de bir başka Netflix dizisi La Casa de Papel’de rol alacağı söylenmişti. Sonrasını zaten biliyorsunuz. La Casa de Papel de herhangi bir Türk oyuncuyu göremedik.

Alman yapımı Dark dizisi, küçük bir çocuğun kaybolmasının ardından meydana gelen esrarengiz olayları merkezine alıyor. Başrollerinde Louis Hofmann, Oliver Masucci ve Jördis Triebel gibi isimlerin yer aldığı dizinin üçüncü sezonu önümüzdeki yıl yayınlanacak. 
Galaxy A8 ve Galaxy A9 İçin Android Pie Testleri Başladı
Galaxy A8 ve Galaxy A9 İçin Android Pie Testleri Başladı

Ortaya çıkan sertifika sızıntılarına göre Samsung, şirketin orta-üst segment telefonları olan Galaxy A8 ve Galaxy A9 (2018) için Android Pie testlerini başlatmış durumda. ...

Samsung Galaxy Note10'da ToF Sensörleri Bulunacak
Samsung Galaxy Note10'da ToF Sensörleri Bulunacak

Samsung, kamera konusunda yeni nesil telefonlarını oldukça iddialı bir konuma getirmeye kararlı gibi görünüyor. ...

Opera GX’in Kullanacağı Bant Genişliği Belirlenebilecek
Opera GX’in Kullanacağı Bant Genişliği Belirlenebilecek

Opera’nın oyuncular için piyasaya sunduğu tarayıcı Opera GX için yeni bir güncelleme geldi. Kullanıcılar, Opera GX’in yeni güncellemesi ile beraber tarayıcının kullanacağı bant genişliğini belirleyebi...