Meryem Uzerli, Netflix Dizisi Dark İçin Görüşmelere Başladı

Meryem Uzerli, Netflix Dizisi Dark İçin Görüşmelere Başladı

Dijital yayın platformu Netflix’in en sevilen serilerinden biri olan Dark’ın yeni sezonunda tanıdık bir yüzü izleyebiliriz. Adını Muhteşem Yüzyıl ile duyuran Meryem Uzerli’nin Alman dizisi için deneme çekimi gerçekleştirdiği iddia edildi.


Netflix kütüphanesindeki yerini 2017 yılında alan Dark, gerek hikaye örgüsü gerekse oyuncu kadrosuyla son yılların en başarılı dizileri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz aylarda ikinci sezonu yayınlanan seri, her zaman olduğu gibi arkasında kafa yakan pek çok soru işareti bırakarak sezon finali verdi.

Üçüncü sezon çekimleri devam eden popüler dizi hakkında çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Alman asıllı Türk oyuncu Meryem Uzerli’nin Dark için deneme çekimi verdiği söyleniyor. Hatta Uzerli’nin videosunun projenin yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından beğenildiği ve anlaşma sağlandığı takdirde çekimlere başlayacağı iddia edildi.

dark

Elbette tüm bu bilgiler şu an için teyide muhtaç vaziyette; ancak Uzerli’nin Alman asıllı olması ve Dark’ın yaratıcılarından Baran bo Odar’ın da Türk kökenlerine sahip olması, bu ihtimali oldukça güçlendiriyor. Yine de temkinli olmakta fayda var. Zira geçmişte de Azerbaycan asıllı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade’nin de bir başka Netflix dizisi La Casa de Papel’de rol alacağı söylenmişti. Sonrasını zaten biliyorsunuz. La Casa de Papel de herhangi bir Türk oyuncuyu göremedik.

Alman yapımı Dark dizisi, küçük bir çocuğun kaybolmasının ardından meydana gelen esrarengiz olayları merkezine alıyor. Başrollerinde Louis Hofmann, Oliver Masucci ve Jördis Triebel gibi isimlerin yer aldığı dizinin üçüncü sezonu önümüzdeki yıl yayınlanacak. 
Surface Book 2 Modeli Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri
Surface Book 2 Modeli Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Microsoft, yeni nesil dört çekirdekli Intel işlemciye sahip Surface Book 2 modelini resmi olarak tanıttı. ...

CoD: Mobile Kontrolcü Desteği Neden Kaldırıldı?
CoD: Mobile Kontrolcü Desteği Neden Kaldırıldı?

Call of Duty: Mobile'in beta versiyonu yayınlandığında oyun kontrolcü desteği sağlıyordu ve ek bir oyun kolu ile oynanabiliyordu. Activision ve Tencent Games, oyunu piyasaya sürdüklerinde bu desteği s...

Movavi Video Editor ile Videoları Hızlıca Düzenleyin
Movavi Video Editor ile Videoları Hızlıca Düzenleyin

Eğer videolarınızı düzenlemek için kompleks ve karmaşık bir program yerine daha sade, hızlı ve pratik bir uygulama kullanmak istiyorsanız Movavi Video Editor tam da istediğiniz düzenleme aracı olabili...