PlayStation 5'in Ne Zaman Tanıtılacağı Ortaya Çıktı

PlayStation 5'in Ne Zaman Tanıtılacağı Ortaya Çıktı

Sony'nin üzerinde çalıştığı yeni oyun konsolu PlayStation 5'in çıkış tarihi, Sony'den sızdırılan bir e-postayla ortaya çıktı.


Oyunseverlerin bir kısmı bilgisayar üzerinden oyun oynamayı severken bir kısmıysa oyun konsollarına ilgi gösteriyorlar. Bu bağlamda da Sony'nin PlayStation'ı ve Microsoft'un Xbox'ı arasında büyük bir rekabet yaşanıyor. 

Her iki dev şirket şu sıralar yeni birer oyun konsolu üzerinde çalışıyor. Ancak şu an için bu iki yeni konsolun da ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor. Ancak Sony'den sızdırılan bir e-posta, PlayStation 5'in piyasaya çıkış tarihini ortaya çıkarmış gibi görünüyor.

playstation 5

Sony'den sızdırılan e-postaya göre Sony, 2020 yılının şubat ayında bir toplantı düzenleyecek. Düzenlenecek olan bu toplantıya da "PlayStation Meeting 2020" ismi verilmiş durumda. Üstelik Sony, düzenleyeceği bu etkinlik için Electronic Arts, Ubisoft ve Activision gibi önde gelen oyun yayıncılarına da davet mektupları hazırlamaya başlamış durumda.

Sızdırılan e-postaya göre 12 Şubat 2020 tarihinde yapılacak olan toplantıyla birlikte hem Playstation 5 hem de PlayStation 5'le piyasaya sürülecek olan PSVR 2 sanal gerçeklik destekli ekipman setiyle ilgili detaylı bilgiler edinmiş olacağız. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Fallout 76'daki Pay-to-Win, Şikayetleri Beraberinde Getirdi
Fallout 76'daki Pay-to-Win, Şikayetleri Beraberinde Getirdi

Fallout 76 oyuncuları, Bethesda'nın oyuna Onarım Kitleri eklemesine, bunun pay-to-win (kazanmak için gerçek para harcamak) mantığının hiçbir zaman gelmeyeceği sözünün tutulmayacağı anlamına gelmesi se...

Motorola One Pro'nun Tanıtım Görselleri Ortaya Çıktı
Motorola One Pro'nun Tanıtım Görselleri Ortaya Çıktı

Motorola'nın yeni amiral gemisi telefonu Motorola One Pro'nun tanıtım görselleri paylaşıldı. Hem amiral gemisi hem de fiyat performans telefonu olarak kullanıcılarını karşılamayı amaçlayan Moto One Pr...

Yeni Final Fantasy VII İçin Efsane Bir Fragman Yayımlandı
Yeni Final Fantasy VII İçin Efsane Bir Fragman Yayımlandı

Ünlü RPG oyunlarından Final Fantasy'nin 7. sürümü yenilenerek piyasaya sürülecek. Üzerinde pek çok söylentinin olduğu ünlü oyun hakkında yeni gelişmeler mevcut. Oyunun yapımcı şirketi yapıma dair ilk ...